Tipy & Triky

Pojistná ochrana pro váš majetek je hodně důležitá, podcenit rizika znamená problém

Napsáno angelo

Když existuje tak široká nabídka pojištění na trhu, byla by jistě škoda nevyužít to, které se vás týká. Dokonce je to spíš riziko, protože nikdy nevíte, co se může stát – neštěstí samozřejmě nechodí po horách, ale bohužel spíš po lidech. A potom mohou v případě potíží zbýt jen oči pro pláč. Naštěstí jsou dnes široké možnosti a dohodu můžete uskutečnit i online. Žádné zdržení, nekonečné papírování ani jiné další „příjemnosti“ každodenního života na vás při sjednávání dohody o pojistném krytí určitě nečekají.

Domácnost nenechávejte ladem, pečlivě si ji pojistěte

Klasika nejen v Čechách –byt či dům bez pojištění domácnosti. Prostě se spoléháme na osud, který k nám bude přívětivý, což je ale velká chyba. Náhoda dokáže různé věci a nenechavé ruce jsou často bohužel i tam, kde bychom je nejméně čekali.

Pro sjednání pojistného krytí přitom jen stačí znát výměru vašeho bytu nebo domu a dodat samozřejmě pár kontaktních údajů, nutných k uzavření smlouvy. Žádné posudky nebo propočty, které ve finále stejně moc nenapoví, tu nečekejte. Jen se ztrácí čas – a čas, jak známo, jsou přece peníze.

Komplexní pojištění je také dobrou variantou

Kromě klasického pojištění vztahujícího se na domácnost, eventuálně pojištění majetku, je určitě namístě myslet i na další různé alternativy, co mohou a nemusí nastat. Jak se totiž říká lidově, čert vážně nikdy nespí. Pojištění odpovědnosti za škodu se může hodit na rakouské sjezdovce stejně tak dobře, jako na českém přechodu pro chodce nebo při jemném zaškobrtnutí v supermarketu.

Dohoda se samozřejmě dá uskutečnit online už během pár minut, takže pojistná ochrana začne platit neprodleně. Totéž pochopitelně platí pro takzvané online pojištění domácnosti. Prostě snadno a rychle!

About the author

angelo

Leave a Comment