Bydlení Inspirace pro bydlení Podlahy

Podlahy 3D kterým neodoláte

Efekty 3D se přenesly rovnou z filmového plátna na obrazy, tapety a také podlahové krytiny. Nejspíš už jste měli tu čest se setkat s litými foto podlahami, na které je možné umístit obrázky měst, přírody a kamenů. Dnes si však napíšeme o podlahách, které imitují prvky dřeva.shutterstock_122567944

Nejnovější trendy 3D dřevěných podlahových krytin vytvářejí trojrozměrné suky a zářezy. Netýká se to pouze dřevěných podlah, ale stejné přírodní prvky můžeme najít i na laminátových či vinylových podlahách. Díky tomu se dá přírodní vzhled přenést do domova a zároveň umožňuje výběr materiálu, který bude splňovat vaše představy o kvalitě a ceně. 3D efekty vytvářející praskliny, suky a jiné nerovnosti navozující atmosféru dob dávno minulých.

Autentický vzhled dřeva

Tento typ podlahových krytin spojuje elegance, kvalita a ušlechtilost, která vnáší do domova pohodu. Dřevo a přírodní prvky odjakživa působily útulným a pozitivním dojmem. Říká se, že myšlenka 3D efektů v podlahovém průmyslu se zrodila v Itálii. Odjakživa platí, že přirozená krása je nenahraditelná. Každá jednotlivá struktura suků, prasklin a letokruhů je jedinečná. Samotná přirozenost dřeva vynikne s ostatními přírodními doplňky v podobě dekorací. Pokud nahlédneme do minulosti, přítomnosti i budoucnosti, je to právě dřevo, které dominuje nad všemi dalšími prvky.

Dřevo je nadčasový materiál

Mnohem dříve svůj byt vymalujeme, změníme interiérové textilie a dekorace. Dřevo však patří mezi těžko zaměnitelnou součást. Dá se vhodně kombinovat i s jinými materiály, má nezaměnitelné kouzlo a dokáže vytvářet harmonii s různě barevnými prvky. V posledních letech dochází k návratu přírodních materiálů. Díky své přirozenosti dotvářejí teplo domova a nepřekvapí ani svou nadčasovostí. Ať bydlíte kdekoliv v rodinném domku, bytě či zařizujete podlahu do kanceláře, zajistí vám tyto podlahy naprostou originalitu.

About the author

Gabriela Kortova

Většinu času během dne sedím přilepená u PC a píši články různých témat. Má práce je zároveň mým koníčkem a velmi mě baví. Ale byl by to velmi nudný život, kdybych seděla zalezlá jen za psacím stolem. Proto mám ráda sport, procházky po písečné pláži, ruční tvorbu a během slunečného počasí si hraji na zahradníka.

Leave a Comment