Bydlení Byty Komerční články Tipy & Triky

Byty u parku – projekt, který nabízí víc než jen bydlení

Napsáno angelo

Jste nároční a nemůžete objevit byt, který by vám vyhovoval vzhledem k dopravní dostupnosti nebo blízkosti zeleně? V nabídkových katalozích nacházíte sice byty k bydlení, ale vždy se najde velké „ale“, které vás od nákupu takové nemovitosti odrazuje? To jste si ještě detailně neprostudovali nabídku v rámci nového developerského projektu Byty u parku, kde se nabízí k prodeji celkem 272 bytů, které nemají konkurenci.

Jedinečná lokalita

Na miskách vah při výběru nemovitosti bývá dostupnost vůči zeleni a přírodě. Projekt Byty u parku spojuje možnost bydlet v dopravně dostupné lokalitě veřejnou dopravou, současně však na bytovou rezidenci plynule navazuje park Židovské pece. Místo jako stvořené pro odpočinek mohou obyvatelé využít pro aktivní sportování, ale také trávení času s rodinou a přáteli. Uspořádat nedělní brunch nebo piknik v přírodě? V parku se nachází dokonce piknikové místo, kde je možné uspořádat letní posezení.

Výjimečná architektura

Nové byty na Praze 3 jsou situovány v okolí Malešické ulice do 11 nových domů o maximálně 6 nadzemních podlažích. Díky tomu zůstává zachován ráz okolí, navíc projekt klade důraz na funkční bydlení ve spojení s moderní architekturou a takřka všechny byty od 1+kk po 5+kk mají balkon nebo lodžii, případně předzahrádku nebo terasu. Kryté parkování je možné v podzemních podlažích, kde se nacházejí také sklepní kóje.

Žižkov nabízí daleko víc

Perfektní infrastruktura, dopravní dostupnost, množství parků a lesopark, ale také sociální a občanská vybavenost. Bydlení na Žižkově znamená být součástí metropole se všemi výhodami a možnostmi, které pulzující velkoměsto přináší. Navíc to na Žižkově doslova žije, po práci tak můžete zajít do klubu na koncert nebo se občerstvit na zahrádce některé místní restaurace. Milovníci divadla jistě ocení program blízkého Žižkovského divadla Járy Cimrmana, Divadla Ponec nebo Venuše ve Švehlovce.

About the author

angelo

Leave a Comment