Bydlení Byty Chaty Domy Inspirace pro bydlení Interiér

Nosnost plechového nábytku a jeho výdrž vás ohromí

Napsáno angelo

Plechový nábytek do dílny má mnoho výhod. Především vám vydrží opravdu dlouho. Není nic horšího, než si vybavit dílnu starým dřevěným nábytkem, který se pomalu rozpadá. Plechový nábytek vydrží mnohem déle, kromě delší životnosti nabízí také vyšší nosnost a další výhody. Podívejte se, proč vás plechový nábytek nezklame. Plechový nábytek je trvanlivý

Velkou předností plechového nábytku je jeho trvanlivost. Kovová nebo plechová skříň na nářadí je vysoce odolná a vydrží vám v dílně několik desítek let – pravděpodobně i pro další generace. To se o dřevěném nábytku říct nedá. Plechový nábytek je novým standardem dílen a vypadá opravdu dobře. Bezesporu si ho velmi rychle oblíbíte, hned jakmile ho vyzkoušíte.

Navíc má vysokou nosnost

Jestli je v dílně něco, čeho je často nedostatek, pak je to jednoduše nosnost polic a skříněk. Je potřeba uklidit nářadí, schovat různé nástroje a často i další věci, podle oboru, ve kterém působíte. Každopádně řemeslníci potom opakovaně naráží na nosnost polic a mnohdy ji překračují – tím hazardují i se svým zdravím, protože police potom může kdykoli rupnout, podobně jako se může také zbořit skříň nebo spadnout závěsná skříňka a někoho zranit.

Ovšem plechový nábytek zaručuje nosnost, kterou budete jen těžko překračovat. Představte si, že například velká plechová skříň má nosnost polic 30 kg, nosnost zásuvek 26 kg. Pojízdné boxy unesou v každé zásuvce 15 kg a závěsná skříňka zase bez problému unese 35–40 kg. Teď už bude otázka „Udrží to?“ naprosto zbytečná.

Závěsné skříňky

Velkou předností závěsných skříněk je především fakt, že vám šetří místo. Nezaberou tolik místa co třeba běžné skříně na nářadí a přitom slouží jako dobrý úložný prostor s vysokou nosností. Dřív byly závěsné skříňky spíš takový kompromis, protože jejich nosnost byla malá. Dnes už se staly plnohodnotnou součástí průmyslových provozů, stejně jako běžných dílen.

TIP: Abyste maximálně využili prostor, můžete kombinovat závěsné skříňky s mobilním nábytkem, který podle potřeby libovolně přemístíte. Nábytek do dílny vám tak už nebude zabírat téměř žádné místo.

Vozík na nářadí

Vozíky na nářadí jsou nepostradatelnou součástí dílny. Určitě znáte situaci, kdy hledáte třeba šroubovák v povalujícím se nářadí na zemi. Skříň na nářadí je daleko a chodit se vám pro něj pořád dokola nechce. Skvělým řešením pro takové případy je vozík na nářadí, do kterého naskládáte veškeré potřebné nářadí a dovezete si ho na místo, kde s ním budete pracovat. Třeba autoservisy by se bez něj těžko obešly.

Skříň na nářadí

Pokud máte rádi uklizeno a řád, kdy všechno má své místo, potom nesmíte zapomenout ani na skříň na nářadí. Jednotlivé police a zásuvky s vysokou nosností snadno schovají nářadí nebo jiné součástky, aby se různě v dílně nepovalovaly. Oceníte to například v případě, že dílnu využíváte také při jednání se zákazníky. V takovém případě udělá vaše organizovanost a čistota v dílně opravdu dobrý dojem.

Plechový nábytek je zároveň nábytkem, na který se můžete vždy spolehnout.

About the author

angelo

Leave a Comment