Interiér Koupelny

Vy ještě nemáte rohovou vanu?

Napsáno Nikol Blahova

Mít rohovou vanu je tak trochu luxus. Jenže luxus, který si až na pár nešťastných výjimek může dovolit úplně každý! Věřte nebo ne, ale pořízení rohové vany není ani otázkou financí, jako spíše zvyku. Přiznejme si, že většina lidí se drží staré známé obdélníkové klasiky, která je léty osvědčená a praktická. Pustit se do něčeho nového je pak pro ně krok do neznáma, u kterého nemají jistotu, jestli vůbec vyjde. Pořídit si rohovou vanu je přežitek – dovolit si ji mohou jak majitelé prostorných koupelen, tak i ti, kteří ve své koupelně musí dvakrát přepočítat každý centimetr. Ještě nemáte rohovou vanu? Pak nevíte, o co se ochuzujete!

Pohodlí i do malé koupelny!

Rohové vany jsou ideální volbou především do koupelen, kde není místa na rozdávání. Vzhledem ke svému tvaru totiž hravě zaplní rohy, pro které drtivá většina lidí jinak nenajde vhodné uplatnění. Díky umístění rohové vany tak získají prostor k dobru, který mohou využít mnohem lepším a zajímavějším způsobem.

Chcete eleganci? Pořiďte si rohovou vanu!

Plynule se dostáváme k samotnému designu rohové vany, se kterým budete zaručeně spokojeni. Ačkoli je pravda, že i klasické obdélníkové vany mohou mít poutavý vzhled, rohové vany nepotřebují práci designéra, aby si dokázaly získat vaše srdce. Rohovou vanu si zamilujete již na první pohled, neboť ve vás vyvolá pocit elegance a luxusu, který se stane pýchou vaší ložnice a klidně i celé domácnosti.

Z čeho se vyrábí?

Zatímco dříve jsme byli zvyklí jen na smaltované vany, které se vyráběly právě v obdélníkových tvarech, současná doba dává přednost akrylátu, který je po stránce tvarovatelnosti mnohem oblíbenější. Právě díky akrylátu jsou dnes dostupné nejen vany rohové, ale i kulaté a další. Akrylát se dá velice snadno tvarovat prakticky do jakékoli podoby, kdežto původní smalt byste ohýbali jen velmi těžko.

About the author

Nikol Blahova

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Neustále si rozšiřuji obzory a učím se novým věcem, které se mi hodí v reálném životě. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe.

Leave a Comment