Komerční články

Tipy na nejlepší značky vinylových podlah

Napsáno angelo

Užitné vlastnosti vinylových podlah je řadí mezi nejoblíbenější podlahové krytiny současnosti. Uplatní se nejenom v běžných domácnostech, ale také komerčních prostorách. Od jakého výrobce si však vinylovou podlahu pořídit? Přinášíme vám praktický souhrn výrobců, se kterými budete na 100 % spokojeni a navíc jsou dostupné v rámci České republiky. Stačí si jen vybrat a objednat.

TOP výrobci vinylových podlah na našem trhu

Následující společnosti nejsou žádnými nováčky a dost dobře je možná budete znát, pokud se věnujete kutilství nebo práci ve stavebnictví. Pokud se v oblasti podlahových krytin neorientujete vůbec, jsou následující odstavce určeny právě vám.

Fatra

Tato česká firma patří mezi největší zpracovatele plastů na světě. V jejich portfoliu najdete široké spektrum produktů, a to včetně takových specifik jako hydroizolační systémy, technické a měkčené PVC fólie, lamináty, hračky… a samozřejmě vinylové podlahy. Ty nabízí Fatra v 5 produktových řadách -Lino (PVC podlahy), Thermofix, Imperio, FatraClick a RS-click – přičemž každá z nich má svá specifika. Na výběr máte z celoplošně lepených dílců i plovoucí variantu. Samozřejmostí je široká nabídka designů, jako například dřevo, kámen, dlažba a další.

Vepo

VEPO je de facto odnoží společnosti Fatra a zaměřuje se především na heterogenní vinylové podlahy v dílcích. Podlahy se skládají z několika vrstev a mají unikátní mřížku pro maximální stabilizaci. Podlahy VEPO oceníte pro jejich snadnou údržbu a voděodolnost, takže jsou vhodné například do kuchyně či koupelny. Kromě odolnosti disponují také výjimečným vzhledem (imitace dřevin – dub, borovice, jasan a další). VEPO vinylové podlahy jsou ve formě celoplošně lepených dílců.

Expona Domestic

Vinylové podlahy pro moderní a luxusní domácnosti. Díky svým vlastnostem jsou vhodné nejenom do obytných prostor, ale také pro využití v komerčních prostorách nebo prostorových objektech. Vysoká odolnost těchto podlah zvládne i vysokou zátěž. Mezi hlavní přednosti dále patří luxusní vzezření, které vás dozajista ohromí. Vinylové podlahy Expona Domestic jsou k dispozici v lepené i plovoucí variantě, s dekory kamene a dřeva.

Conceptline

Conceptline představuje vinylové podlahy z Německa od společnosti Karndean. Svou oblibu si tato „vinylka“ získala zejména díky své kvalitě za rozumnou cenu. Navíc je tato podlaha vhodná také do interiérů s podlahovým vytápěním. Některé produkty Conceptline jsou vhodné také do komerčních prostor se zvýšenou zátěží. Dílce se lepí celoplošně.

Gerlor

Francouzský výrobce si svou oblibu vydobyl zejména díky širokému uplatnění podlah. Nabízí modely nejenom pro domácnosti, ale také pro autobusy, letadla, vlaky a další dopravní prostředky, takže o kvalitě se zde rozepisovat nemusíme. Vinylové podlahy Gerflor jsou produkovány jak pro pokládku lepením, tak také v zámkové variantě.

Moduleo

Moduleo razí cestu nejmodernějším trendům a jejich vinylové podlahy podporují všechny inovativní technologie dneška. Mezi nejoblíbenější patří produktová řada Moduleo Select, která se vyznačuje prvotřídním designem dřeva a dlažby.

Wineo

Společnost Wineo nemá takovou historii jako ostatní, ale to ji neubírá na kvalitě. Stačí zmínit její sounáležitost s německou firmou Windmöller Flooring. Na českém trhu můžete najít kolekci vinylových podlah Wineo – Designline , která se vyznačuje atraktivními dekory imitující dřevo. Mezi další klady patří jednoduchá montáž, dlouhá životnost a odolnost proti vlhkosti.

Už mám vybráno a chci nakoupit

Všechny značky vinylových podlah, které jsme zmínili výše, můžete objednat u společnosti Plancher na webových stránkách www. plancher.cz, kde najdete také kompletní nabídku a spoustu dalších produktů a služeb, jako například pokládku podlahových krytin. O bezchybnou pokládku se vždy postarají zkušení podlaháři. Vinylové podlahy můžete vidět také na vlastní oči v kamenné provozovně na adrese Lovosická 439/42 na Praze 9. Vzorky veškerých materiálů nabízí firma Plancher také v mobilní podobě.

About the author

angelo

Leave a Comment