Komerční články

Domácí zásnuby

Napsáno angelo

Váš domov je místem, kde probíhá řada každodenních činností, ale i místem, které je naplněno nezapomenutelnými zážitky. Se svými blízkými zde sdílíte radost a vytváříte vzpomínky, ke kterým se budete během celého života rádi vracet. V prostředí vašeho domova činíte často důležitá rozhodnutí a je to místo, kde byste měli cítit dobře.

Jednou z velkých životních událostí, která potká většinu z nás, je také žádost o ruku. V současné době je velmi moderní požádat o ruku nějakou netradiční cestou. Ženy sní často o romantické chvíli plné květin, kdy vše bude dokonalé a jako vystřižené z hollywoodského filmu. Ve svých představách mají ty nejluxusnější  zásnubní prsteny. Mnoho párů se zasnoubí během dovolené, ať už je to ve městě lásky Paříži na vrcholu Eiffelovy věže, na odlehlé pláži malého exotického ostrůvku nebo poté, co po celodenním výstupu stanou na vrcholu nejvyšší hory v celém okolí. Jsou vám tato velká gesta cizí a máte radši skromnější přístup? Poté je pro vás ideální žádost o ruku v místě vašeho domova.

Domácí prostředí neberte jako něco, co je nudné, ale naopak jako prvek, který vám dodá jistotu a v té chvíli tolik potřebné sebevědomí. Pokud byste se cítili nejistě, rozhodnutí požádat svou vyvolenou o ruku za zdmi vaší ložnice nebo obýváku pro vás může být i určitým vysvobozením. A domácí žádost o ruku s sebou přináší i další pozitiva, která si dále přiblížíme společně s pár tipy na to, jak udělat tuto událost opravdu speciální.

Prošli jste všechny možné obchody a katalogy, které nabízí různé šperky a hlavně prsteny, a po těžkém a dlouhém rozhodování jste konečně vybrali ten, o kterém jste přesvědčeni, že vaší přítelkyni vyrazí dech a vám zajistí její tolik vytoužené ‚ano‘? Můžete si pogratulovat, jednu důležitou část máte již za sebou. Nyní je na řadě detailní příprava plánů pro den D. Ano, příprava je to klíčové slovo, které vám zajistí úspěch.

Pokud jste rozhodli požádat o ruku doma, můžete už předem vyloučit řadu nepříjemných a nečekaných okolností, které by mohly vše narušit. Ne vše je ve vaší moci, ale pár věcí ovlivnit můžete. Ujistěte se, že zrovna nečekáte nějakou návštěvu, a pokud vám každý pátek večer volají rodiče, požádejte je, aby tento týden zavolali až v sobotu. Také byste měli znát program své přítelkyně v ten daný den, určitě je vhodnější požádat ji o ruku, pokud za sebou nemá náročnou poradu v práci nebo nestrávila poslední dvě hodiny intenzivním tréninkem v posilovně. Další výhodou je to, že můžete celé prostředí vyzdobit přesně podle svých představ.

Když vše naplánujete a připravíte, už jen můžete očekávat její příchod. Je na vás, jak veliké překvapení to bude. Pokud již ode dveří uslyší hudbu své oblíbené zpěvačky, na stole ve váze bude kytice růží a vy jste se rozhodli uvařit, i když běžně připravíte tak maximálně míchaná vajíčka a tousty, bude jistě něco tušit. O to větší překvapení pro ni můžete přichystat, když si jako každý páteční večer objednáte jídlo z blízké restaurace, pustíte si společně film a během jeho sledování před ni najednou pokleknete.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli podobu, domácí zásnuby rozhodně nejsou nudné nebo snad příliš obyčejné. Jistě se z nich stane nezapomenutelný zážitek, na který si navíc budete moct vzpomenout pokaždé, když projdete vstupními dveřmi.

About the author

angelo

Leave a Comment