Komerční články

Obývací pokoje na InHaus

Napsáno angelo

Kde vyberete top kousky do vašeho obýváku? Přece na InHaus.cz. Bohatá inspirace, nabídka z řady e-shopů a pohodlné nakupování vás nadchnou.

Bohatá inspirace na jednom místě

Řešíte, jaký styl, nábytek, doplňky a osvětlení vybrat do vašeho obývacího pokoje? Na InHaus najdete spoustu inspirativních tipů, ať už inklinujete k jakémukoliv stylu, který dnes frčí. A pokud zjistíte, co by se vám domů líbilo, můžete hned zakoupit krásné kousky nábytku. Co je skvělé, na jednom místě jsou výrobky z různých e-shopů, takže si ušetříte čas jejich prohlížením a složitým hledáním ve více zdrojích. Věci můžete snadno porovnávat, co se týká parametrů i ceny, a výběr máte o dost zjednodušený.

Sedačka: středobod obýváku

Středobodem obývacího pokoje bývá sedací souprava: větší, menší, rozkládací, rohová, kožená, s úložným prostorem či bez něj…. Zkrátka taková, která se komu líbí. Důležité je, aby splnila svůj účel. Pro přespání návštěv bude vhodná nějaká rozkládací s pohodlnou matrací, v obrovském obýváku se zase nemusíme moc omezovat a klidně pořídit velkou sedačku do U, kam se vejde celá rodina. Mnoho modelů splní několik účelů naráz. K nejpopulárnějším typům dnes patří rohová sedací souprava s úložným prostorem a rozložitelná na pohodlné lůžko. Kdo ale dá přednost designové sedačce, také si přijde na své.

Kam s věcmi? Do komody!

Krásná komoda se hodí nejen do obývacího pokoje, ale třeba i do ložnice nebo pokoje pro hosty. Je to bytelný kus nábytku, který poskytne spoustu úložného místa a zároveň pokoj ozdobí. Měla by se hodit k ostatnímu nábytku a ladit s ním, nicméně klidně může svým vzhledem poněkud vyčnívat. Na InHaus můžete najít třeba komody ve stylech etno, skandinávském, vintage, rustikálním, středomořském a samozřejmě i klasickém. K nejoblíbenějším patří komody ratanové, dubové a v provence ladění. Důležité je, aby se komoda líbila vám a hodila se do bytu. Co je ale vždy jisté, spousta šuplíků poskytne prostor pro vaše „poklady“ a usnadní orientaci ve věcech.

A ještě konferenční stolek…

K odkládání potřebného i nepotřebného poslouží v obýváku nejlépe konferenční stolek. Abyste natrefili na ten pravý, můžete si v nabídce InHaus prohlédnout stovky i tisíce fotografií. A ten nejhezčí si pak rovnou i koupit! Abyste si prohlížení trochu usnadnili, filtrujte produkty podle ceny, barvy či stylu.

Krásně sladěný obývací pokoj stojí za trochu námahy. Na InHaus si ale můžete tu námahu o něco usnadnit a zároveň vybrat ty nejhezčí skvosty.

 

About the author

angelo

Leave a Comment