Architektura Bydlení Byty Chaty Domy Inspirace pro bydlení

Proč si pořídit kolem domu betonový plot?

Dnes už dávno neplatí, že jsou betonové ploty výsadou průmyslových budov a starších rodinných domů. Ba právě naopak dokážou překvapit svým designem a odolností. Vždyť v dnešní době je na prvním místě bezpečnost a na druhém místě je až estetická stránka.

Betonové ploty Plzeň splňují oba parametry. Jakmile spatříte pestrou paletu designů a zpracování, budete v úžasu. Tento architektonický prvek udělá parádu nové vilce i staršímu domku.

Soukromí na prvním místě

Jakmile dáte přednost betonovým plotům, můžete se těšit na spoustu výhod. Samozřejmostí je dokonalé designové pojetí, ale také zajištění soukromí. Přes tento druh oplocení na vás nepůjde vidět a užijete si tak drahocenného soukromí (ploty se vyrábějí v různých výškách). Když ho srovnáte s klasickým plotem z pletiva, nemá cenu o tom ani diskutovat. To se hodí tak jedině kolem zahrady. Pokud se vám betonové ploty zalíbily, inspirujte se na webových stránkách STAVEBNINY LIBUŠÍN Ivo Klug s. r. o. Jen si představte, že si můžete betonové oplocení objednat i přes e-shop. Podívejte se na www.stavebniny-libusin.cz a přiobjednejte si k plotu také další stavební materiál. Určitě se vám bude hodit betonová dlažba, zdící potřeby, střešní krytiny a maltové směsi.

Výhody, kam se podíváš

Jestliže si vyberete nový betonový plot, počítejte s tím, že vám vydrží po dlouhá léta. Klidně i třicet let! Beton je totiž velmi odolný a trvanlivý materiál, který je navíc mrazuvzdorný a odolá vodě i mechanickému poškození. Dalším nesporným pozitivem je jeho bezúdržbovost a fakt, že ho lze sladit i s barvou a architektonickým směrem domu a zahrady. Rozhodnete-li se pro vysoký betonový plot, nikdo vás nebude pozorovat a získáte vysněné soukromí. Určitě vás potěší, že působí jako protihluková bariéra, dokonce ochrání i před případnými povodněmi. A to nejlepší na závěr. Betonové oplocení je postaveno snadno a rychle, a to bez zbytečných háčků.

About the author

angelo

Leave a Comment