Bydlení

5 důvodů, proč si domů pořídit plovoucí podlahy

Napsáno angelo

Rekonstruujete váš domov, případně si teprve zařizujete nový? Pak vás nejspíše čeká řešení problému, jaký typ podlah zvolit do jednotlivých místností. Možností je v dnešní době celá řada. V obývacích pokojích, předsíních, ložnicích či dětských pokojících se hned z několika důvodů vyplatí investovat do plovoucích podlah.

Prodej plovoucích podlah je doménou společnosti DŘEVOŠKRT – podlahové krytiny Domažlice. Tato firma má bohaté zkušenosti. Specializuje se nejen na podlahové palubky, ale také dveře. Zabývá se takřka kompletním dřevoprodejem. Kompletní informace naleznete na webu www.drevoskrt.cz.

1. Izolace od hluku

Plovoucí podlahy dokážou výborně tlumit nárazy. Proto se hodí nejen do rodinných domů, ale najdou uplatnění také v bytových jednotkách třeba v panelových domech, kde je jinak obecně s pronikáním hluku skrz patra docela velký problém.

2. Design

Moderní plovoucí podlahy působí elegantním dojmem. Jejich vzhled nijak nenaruší celkovou estetiku vaší domácnosti. U zmíněné společnosti přitom máte možnost volby z mnoha barevných variant a odstínů.

3. Snadná montáž

Pokládka plovoucí podlahy není nijak extrémně těžkou záležitostí, zvládne ji hravě každý alespoň trochu zručný kutil. Vždy je samozřejmě lepší, pokud si na práci pozvete profesionály, kteří přesně vědí, jak při pokládání plovoucí podlahy postupovat.

4. Nenáročná údržba

Mezi jednoznačné výhody plovoucí podlahy patří fakt, že se nijak zvlášť nenadřete při její údržbě. Stačí vám klasické vysávání a vytírání pomocí mokrého hadru s neagresivním přípravkem, který je určený na mytí podlah.

5. Dlouhá životnost

Precizně vyrobená a položená plovoucí podlaha vydrží klidně desítky let bez viditelnějšího opotřebení. Bez potíží snese i vyšší tlak, takže na ni lze umístit běžný domácí nábytek. Plovoucí podlahy, jsou-li dobře ošetřené, při normálním způsobu užívání nepoškrábete.

About the author

angelo

Leave a Comment