Komerční články

Dokonale čistá voda v bazénu? Jedině s kvalitní bazénovou chemií!

Napsáno angelo

Čistota vody v bazénu je nezbytně nutná jak na veřejných koupalištích, tak na každé zahradě. Pokud tedy chcete dbát o své zdraví, jakož i o zdraví svých nejbližších, pořiďte si kvalitní bazénovou chemii!

Bazénová chemie pro křišťálově čistou vodu 

Letní měsíce jsou za dveřmi a rovněž venkovní teploty dávají tušit, že již v brzké době započne sezóna koupání. Léto 2015 má být slunečné, proto bude pravidelné osvěžení velmi žádoucí. V prvé řadě je ovšem nutné zajistit čistotu vody v bazénu anebo správnou hodnotu pH. Podívejme se tedy na to, jakou bazénovou chemii máte aktuálně k dispozici.

Chlorová chemie. Jak sám název napovídá, jedná se o chemii na bázi aktivního chlóru, kterou je možné používat celoročně. Pořiďte si chlorovou chemii, chcete-li se koupat bez starostí o kvalitu vody.

Bezchlorová chemie. Nejvyšší jakost vody v bazénu ovšem dokážete spolehlivě zajistit i za pomoci bezchlorové chemie s aktivním kyslíkem. Ta se bude hodit zejména osobám s alergií na chlor.

Kombinovaná chemie. Další možné řešení, které lze opět využívat po celou koupací sezónu. Doporučujeme vám např. kombi tablety Maxi, jež zajišťují dezinfekci, vločkování nečistot a likvidaci řas.

Regulace pH. Nejprve je nutné s pomocí testeru změřit, jaké je pH vody a následně použít přípravky pH Minus či pH Plus. Ideálně by se přitom jeho hodnota měla pohybovat v rozmezí 6,8–7,6.

Veškerou bazénovou chemii seženete za příznivé ceny a na jednom místě v e-shopu Probazen.com. Připravte se tedy na sezónu koupání bez sebemenších komplikací.

About the author

angelo

Leave a Comment