Komerční články

Víme, kde si nejlépe půjčit na poplatek za schválení hypotéky

Napsáno angelo

A to tak, aby Vám banka, u které si berete hypotéku, nezapočítala splátku této půjčky do výdajů, což by ohrozilo schválení hypotéky. Získat přitom můžete až 10 000 Kč a to za velmi transparentních podmínek, které chválí i nezávislí finanční analytici.

Tím řešením je rychlá nebankovní půjčka od společnosti Kouzelná půjčka, která jako jedna z mála poskytuje i novým klientům půjčky až do částky 10 000 Kč (na trhu stále existují společnosti, které nabízí půjčky pouze do částky 5 000 Kč tak, aby peníze mohly poskytovat dle občanského zákoníku a nikoliv dle zákona o spotřebitelském úvěru).

Jak již zaznělo výše, jedná se o nebankovní půjčku, jejíž čerpání není zaneseno do bankovního registru klientských informací, kam banky při schvalování hypotéky nahlíží, aby zjistili výši současných splátek žadatelů o úvěru.

Splatnost půjčky od Kouzelné půjčky činí až 30 dnů, což je jistě doba, v rámci které Vám přijde další mzda, ze které budete moci půjčku splatit (pokud ne, můžete si za poplatek 1 000 Kč prodloužit splatnost půjčky o dalších 30 dnů). O samotnou půjčku můžete požádat přímo na stránkách www.kouzelnapujcka.cz, kde najdete formulář s žádostí, jehož vyplnění Vám nezabere více jak 5 minut. Vyjádření o výsledku schvalovacího procesu Vám Kouzelná půjčka zašle SMS zprávou na telefonní číslo uvedené v žádosti do 60 minut od odeslání žádosti, peníze na účtu můžete mít v ideálním případě na účtu již v den podání žádosti.

Rychlá nebankovní půjčka od Kouzelné půjčky je neúčelovou půjčkou, tj. společnosti nemusíte sdělit, na co peníze použijete a Kouzelná půjčka po tomto ani nijak nepátrá.

Pokud jde o onu chválu ze strany nezávislých analytiků, řeč je o výsledku nezávislého testu publikovaného na serveru www.idnes.cz, který hodnotil nabídku společností poskytujících v ČR rychlé nebankovní půjčky (více o tomto testu se dočtete na těchto stránkách). Hodnoceno bylo celkem 10 kritérií a Kouzelná půjčka si vedla dobře ve všech z nich:

 1. Uvedení telefonního čísla
 2. Funkčnost telefonních čísel, a zda se skutečně dovoláme
 3. Půjčování i klientům v exekuci
 4. Použití rozhodčí doložky
 5. Řešení sporu v České republice
 6. Předávání pohledávky k vymožení třetí osobě do jednoho měsíce
 7. Řádné ověření totožnosti žadatele
 8. Členství v registrech SOLUS, NRKI
 9. Možnost prodloužení splatnosti půjčky
 10. Sankční podmínky

Pokud tedy řešíte, kde vzít řádově tisíce korun na zaplacení poplatku za schválení hypotéky, obraťte se s důvěrou na společnost Kouzelná půjčka.

About the author

angelo

1 komentář

 • Férové podmínky a možnost získat peníze na splacení poplatku za schválení hypotéky nabízí i společnost CreditOne poskytující rychlé nebankovní půjčky v České a Slovenské republice.

Leave a Comment