Bydlení Komerční články

Nechte na nás stavbu vašeho domu

Napsáno angelo

Jsme firma Lignakon, která zajišťuje stavby zděných rodinných domů, dřevostaveb a rekonstrukce objektů. Dále budujeme střechy, zahradní stavby nebo voliéry na klíč. Zakládáme si na profesionálním přístupu, rychlém provedení stavby, kvalitě a přijatelné ceně. Během stavby mají naši zákazníci možnost úpravy svého zadání. Aktuálně se zaměřujeme zejména na Olomoucký kraj, nicméně vzdálenost pro nás není překážkou. Mohou se nám ozývat zákazníci z celé České republiky.

Dřevostavby

V posledních letech roste poptávka po dřevostavbách. Naše firma realizuje typizované dřevostavby, které šetří čas i peníze. Jde o takové dřevostavby, které již někdy vznikly a lidé v nich spokojeně žijí. Vy si tak můžete představit, jak bude finální stavba vypadat. Jednotlivé dřevostavby můžete porovnat mezi sebou a vybrat si takovou, která se vám bude nejvíce líbit. Samozřejmě ji upravíme podle vámi zadaných požadavků. Dřevostavby vznikají metodou Two by Four, která se z USA postupně rozšířila po celém světě a dnes jde o nejrozšířenější způsob realizace dřevostaveb. Největší výhodou této metody je skutečnost, že celá dřevostavba vzniká na prostoru staveniště.

TIP: Jak správně porovnat ceny tepelných čerpadel poradí Abeceda-cerpadel.cz  

Zděné domy

Klasickou stavbou jsou zděné domy. K jejich zhotovení používáme léty ověřený materiál, kterým jsou zejména cihly a beton. Naše firma vybudovala již mnoho domů v Olomouckém kraji. Zděné domy na klíč Olomouc modernizují město jako stále se rozvíjející metropoli. Dům můžeme postavit podle již typizovaných projektů rodinných domů, díky čemuž ušetříte čas i peníze. Nemáme problém ani se stavbou zděných domů podle zcela nových projektů. Varianta, kterou zvolíte, je jen na vás.

Rekonstrukce

Pokud dům nebo byt již máte a chcete ho upravit, obraťte se na nás. Naši odborníci v co nejkratším čase a za přijatelné peníze promění váš dům či byt k lepšímu. Zajišťujeme například zateplení staveb, realizaci a opravu omítek, zavedení nových odpadů, úpravy stropů či realizaci nových schodišť. Vaše nemovitost bude v rukou opravdových profesionálů, kteří za sebou mají již řadu úspěšných projektů.

About the author

angelo

Leave a Comment