Interiér

Co všechno se musí vejít do malé předsíně?

Napsáno Nikol Blahova

I do malé předsíně se musí vejít tolik věcí, bez kterých byste se jednoduše neobešli. Předsíň je úplně první místnost, která přivítá nejen vás, ale i vaše hosty, kteří si budou moci udělat bleskurychlý obrázek o stylu vašeho bydlení. Je proto důležité, aby vaše předsíň reprezentovala a ukazovala vás v co možná nejlepším světle. Nezmarem většiny domácností jsou malé předsíně, na které se kladou stejně velké nároky a bez jakýchkoli výjimek tak musí pojmout botník, věšák, zrcadlo a samozřejmě i nějaké úložné prostory. Pokud si lámete hlavu nad zařízením malé předsíně, rádi vám s tímto úkolem poradíme. Nenechte si proto ujít následující řádky, které pro vás budou vítaným doporučením!

Do malé předsíně spousta nábytku – ale jak?!

Jak již bylo řečeno v samotném úvodu dnešního článku: ať už je předsíň malá nebo velká, jsou na ni kladeny úplně stejné nároky. Předsíně mají za úkol pojmout všechny vaše svršky i boty, ale přesto se tvářit hrdě a reprezentativně. Zařídit malé předsíně není vůbec jednoduché, ba naopak chce to nápad, špetku šikovnosti a čas – a toho byste měli věnovat skutečně dostatek, protože jedině tak se vaše předsíň stane tou nejlepší vizitkou!

Jděte na to chytře!

Ačkoli požadavky na malé předsíně jsou přesně dané, nikde není psáno, jak tento úkol máte pojmout. Co to pro vás znamená? Jděte na to chytře a využijte nápadu jiných! Výrobci nábytku počítají s tím, že ne každý si může vyskakovat s předsíní o velikosti několika metrů čtverečních, a proto nabízí i předsíňový nábytek, který nejenže skvěle vypadá, ale navíc dokonale šetří místo – a to je vaše sázka na jistotu!

Vkusně i s nápadem!

Ještě než se vydáte na nákup vybavení do vaší malé předsíně, udělejte si jasnou představu, co vlastně potřebujete. Jestliže je vás doma pět a půl, počítejte s prostorem pro každého člena vaší domácnosti. Obecně je to tak, že byste výběr nábytku měli přizpůsobit skutečnosti, kolik lidí v domácnosti žije.

About the author

Nikol Blahova

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Neustále si rozšiřuji obzory a učím se novým věcem, které se mi hodí v reálném životě. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe.

Leave a Comment