Komerční články

Chcete platit méně za domácí tisk? Jde to!

Napsáno angelo

Ušetřit za náklady na tisk v domácnosti můžete buď koupí nové tiskárny, nebo chytřejším nákupem náplní do tiskáren. Na následujících řádcích se zaměříme na tu druhou variantu. Ukážeme Vám, jak výrazně snížit náklady na tisk změnou firmy, u které kupujete cartridge či tonery.

A hned na začátku si pojďme ukázat, jakou částku lze v praxi zhruba ušetřit. Například, cena černobílé originální náplně pro tiskárnu CANON PIXMA MG 6350 činí 364 Kč bez DPH (jedná se o náplň velikosti XL, uvedená cena platí ke dni 17. 10. 2015, zdroj: přehled cen náplní do tiskáren Canon na webu Tisknulevne.cz). Cena stejně velké náplně, ovšem v alternativním provedení, činí 219 Kč bez DPH (podmínky platí jako u originální náplně). Při očekávané výtěžnosti 500 stran tak snížíte náklad na vytištění 1 strany o fomátu A4 při 5% pokrytí o 0,29 Kč!

Levnější, ale stejně spolehlivé

Alternativní náplně dostupné na webu Tisknulevne.cz jsou výrazně levnější, než ty originální, nabízí však stejnou kvalitu tisku, výtěžnost náplně i spolehlivost. Navíc, u těchto alternativních náplní získáváte navíc pojištění proti poškození tiskárny a telefonickou podporu zdarma.

Jak je uvedeno v níže uvedené infografice, na trhu sice existují náplně do tiskáren, které mají nižší cenu než ty, prodávané pod značkou webu Tisknulevne.cz. Nicméně, tyto náplně nabízí při minimální úspoře na kupní ceně horší kvalitu tisku, nižší výtěžnost kazety (tj. tiskárna nedokáže použít všechen inkoust z náplně, konečná cena tisku je tak vyšší) a nižší spolehlivost náplně, kdy zde hrozí poškození tiskárny, bez možnosti domoci se spravedlnosti (tyto náplně nejsou prodávány s pojištěním proti poškození).

Přehled výhod jednotlivých typů náplní do tiskáren

screen-tisknulevne

Z tohoto důvodu se vyplatí připlatit si pár korun (v porovnání s neznačkovými alternativními náplněmi) a koupit si náplň značky Tisknulevne.cz, která Vám poskytne stejnou službu, jako drahá originální náplň.

About the author

angelo

Leave a Comment