Komerční články

Uvařte ve své kuchyni něco neobvyklého

Napsáno Jaroslav

Bez kuchyně se neobejde žádný byt, ani se bez ní neobejde žádný dům. Souhlasíte s tím? Pokud ano, využijte ji na maximum. K čemu? Samozřejmě k přípravě dokonalého jídla. Hledáte osvědčené tipy, kterými se vydat? Pojďme se na ně podívat. Trochu netradičně nezačneme hlavním prvkem celého jídla, jelikož začneme přílohou.

Co vyzkoušet? Rozhodně batáty

Zapomeňte na tradiční přílohy ve formě rýže, nebo ve formě těstovin. Stejně tak vynechejte i brambory, jelikož místo nic se stanou osvědčenou volbou batáty. Proč právě ty? Je to celkem jednoduché. Jsou podobné, a to pokud jde po vzhled, tak i o technologii přípravy. Není tedy důvod mít obavy z toho, že si s nimi neporadíte. Dále rozhodně zaujmou i svou lehce nasládlou chutí. Pozitiva je třeba uzavřít jejich složením, protože obsahují celou řadu zajímavých a prospěšných látek. Jaké?

  • Vitamín A
  • Vitamín E
  • Vitamín C

Jak je připravit?

Čím v kuchyni oslnit, to již víte. Pokud asi lámete hlavu nad tím, jak konkrétně je připravit, potom využijte jednu z námi doporučených možností. Ta první je spojena s tím, že je jednoduše tyto zdravé brambory upečete ve své troubě. Chuť bude zaručeně dokonalá. Druhá cesta je následně spojena s možností jejich klasického uvaření. Poté k nim přidejte jarní cibulku, trochu teplé smetany a lehce rozšťouchejte. I to je recept, se kterým vedle nešlápnete.

Co k nim? Masem zaručeně nic nezkazíte

A jaký bude hlavní prvek vašeho jídla? Rozhodně nic nezkazíte masem. To může být pečené, stejně jako se může jednat o maso dušené, ale nic nezkazíte ani pořádným hovězím steakem. Když ale nad jídlem začnete přemýšlet a řeknete si, že přece jenom chystáte zdravé jídlo, tak se dokonale hodí ryba. Je jedno, jestli ta mořská, nebo ta sladkovodní, jelikož jakýkoliv druh má celou řadu pozitiv. Jak pokud jde o obsah prospěšných látek, tak pokud jde o její chuť.

About the author

Jaroslav

Leave a Comment