Komerční články

Světelné rampouchy jsou skvělým vánočním doplňkem

Napsáno angelo

Světelné rampouchy jsou velice oblíbenou výzdobou hlavně v zahraničí, ale u nás se zatím moc nerozšířili. Hodí se skvěle na zahradu, ale i do okna a dodají Vánocům tu správnou atmosféru. Existují různé druhy a je dobré vybírat s rozmyslem, proto si o nich teď něco přečtěte, abyste zjistili, jak správně pořídit.

Kdy a kde se používají světelné rampouchy

Světelné rampouchy patří mezi světově nejoblíbenější dekorace vůbec. U nás se naštěstí už začínají také objevovat a vánoční výzdoba domů, tak dostává ten správný šmrnc. Využívají se obvykle jako vánoční venkovní osvětlení. Nejsou ale vhodné pouze na venkovní užití, ale rozhodně je oceníte i uvnitř bytu, kde se používají především v oknech. Venku jsou rampouchy skvělou dekoraci na zdi či balkonu. Jsou velice odolné a vydrží tedy i silné mrazy, sněhové vánice nebo déšť. Není tedy nutné se bát o to, zda dekorace vydrží. Každopádně si ohlídejte, zda je výrobek označen IP 44, což zaručuje jeho odolnost.

screen-kokiska-vanocni-venkovni-osvetleni

Jedinečnost rampouchů

Takové světelné rampouchy jsou opravdu jedinečnou dekorací, takže s nimi rozhodně ve vaší ulici zazáříte. Tyto světelné rampouchy mají výhodu v tom, že nepotřebují mráz k tomu, aby byly krásné. Pokud tedy chcete, aby váš dům zdobily rampouchy, raději zvolte tuto elektronickou variantu, než abyste čekali, až začne mrznout. Navíc tyhle elektronické rampouchy vás mohou těšit celou dobu a nikdy se neroztají.

screen-kokiska-venkovni-osvetleni

Ideální je sehnat si tyto rampouchy v LED provedení, které je velice úsporné na energie. Ještě lépe uděláte, pokud zakoupíte rampouchy se solárním napájením, což umožňuje to, že se rampouchy rozsvěcí vždy, když se setmí a ráno opět samy zhasnou, takže se nemusíte o nic starat a přesto budete mít krásnou a osvětlenou zahradu. Rampouchy jsou krásné vánoční osvětlení, které se dá pověsit například na zeď nebo s nimi můžete vyzdobit zahradní altánek.

About the author

angelo

Leave a Comment