Interiér Koupelny

Velké vychtávky pro malou koupelnu

Napsáno Nikol Blahova

Malou koupelnu si nepřeje nikdo z vás, bohužel ne každý má to štěstí a jeho koupelna čítá minimálně tři desítky čtverečních metrů. Pokud ani k vám osud nebyl příliš štědrý, nemusíte hned skládat hlavu do dlaní nebo se den co den při ranní špičce doslova prát o svých pár minut pod uklidňující sprchou – i pro malou koupenu existují velké vymoženosti, které výrazně zpříjemní její používání a nahrají do karet i její praktické stránce. Berte svou malou koupelnu jako přednost a patřičně jí vyšperkujte! V dnešním článku vám představíme zajímavé novinky, díky kterým lze snadno a levně vylepšit malou koupelnu, aby byla rázem o něco efektivnější, praktičtější a útulnější. Inspirace čeká jen na vás!

  1. Sprcha nebo vana: co je lepší pro malou koupelnu?

    Nemáte-li dostatek místa pro umístění vany, ale zároveň se vám do koupelny nevejde ani sprchový kout, jděte na to chytře a vsaďte na příjemný kompromis mezi těmito řešeními: bezbariérový kout. Nejenže tato varianta po vzhledové stránce vypadá zkrátka dokonale, navíc je i mnohem jednodušší do koutu vstupovat a zase z něho vystupovat a to díky zapuštěné vaničce.

  2. Klíčová je volba správného nábytku

    Pokud si často pohráváte s otázkou „kam uložit všechnu kosmetiku, drogerii a jiné pomůcky“ pak je vaším nejlepším řešením zamyslet se nad vhodnými úložnými prostory. Máte-li malou koupelnu, jistě si nemůžete příliš vyskakovat a sektorový nábytek o několika kusech je pro vás pravděpodobně naprosté tabu. V takovém případě by se vaše pozornost měla ubírat směrem hlubokého koupelnového nábytku, který znamená více místa pro váš pohyb, ale zároveň mnohem více místa pro uložení všech nezbytností.

  3. I maličkosti dokážou velké divy!

    Možná už jste zkusili ledaco a máte dojem, že v praktickém uspořádání vaší koupelny jste došli až na samotný vrchol. Věřte, že i přes veškerou snahu, která se vám zdá maximální, je pořád co vylepšovat – tak s chutí do toho! Věděli jste, že existují velice šikovné magnety, které se dají přidělat do koupelny a které vám pomohou minimálně zdvojnásobit často řešení úložné prostory?

About the author

Nikol Blahova

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Neustále si rozšiřuji obzory a učím se novým věcem, které se mi hodí v reálném životě. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe.

Leave a Comment