Bydlení Interiér Tipy & Triky

Stavba domácího wellness. Co vás čeká?

Napsáno angelo

Odpočívejte a užívejte si výhody wellness doma, v soukromí, kdykoli vás napadne. To jsou hlavní přednosti domácího wellness. Ale dříve, než se stane wellness součástí vašeho domova, budete řešit spoustu otázek. Poradíme vám, jak se vyhnout problémům.

Začněte návrhem wellness od profíků

Zpracovat návrh wellness není jednoduchá věc a nezvládne ji každý architekt, kterého najdete na internetu. Naopak. Čeká vás poměrně velká investice do celé stavby wellness a vybavení také nebude nejlevnější, takže vybírejte pečlivě, s rozvahou a rozumem.

Navrhování vašeho soukromého wellness svěřte odborníkům. Nejlépe takovým, kteří mají s navrhováním a stavbou domácích wellness několikaleté zkušenosti. Takovým, kteří několik desítek domácích wellness navrhli a postavili a nebudou se na vás učit.

Společně budete řešit velikost a umístění wellness, jeho členění a architektonické řešení. Design prvků, technologie, hygienické a technické předpisy. Čeká vás spousta práce a společných jednání. Jedině tak ale dosáhnete výsledku, který očekáváte a který splní vaše představy.

Stavba domácího wellness pak už bude jen vyústěním celého procesu přípravy. Čím budete pečlivější a konkrétnější při navrhování, tím snadněji a rychleji proběhne stavební část.

Mám návrh wellness, jak dál?

Konečně máte v ruce pečlivě zpracovaný projekt vašeho domácího wellness. A tady máte dvě možnosti:

  • Vyberete nějakou stavební společnost, která vám wellness postaví
  • Stavbu svého wellness svěříte společnosti, která vám vypracovala návrh wellness

Sami už musíte zvážit, která z variant realizace vašeho wellness je vám bližší a bude pro vás výhodnější. Zkusíme být konkrétní.

Například společnost WellnessVision je jedna z mála českých firem, která realizuje domácí i komerční wellness na klíč od návrhu až po jeho stavbu, předání a následný servis.

Nechte si navrhout domácí wellnes od profesionálů – EuroWellness s.r.o.. Ušetříte nervy a možná i finance.

Pro vás je tato možnost jednodušší v tom, že vše řešíte na jednom místě s jedním člověkem. Vše je přehledné a jasně dané. A díky bohatým zkušenostem této konkrétní firmy vše probíhá jako na drátkách. I když se někdy během stavby wellness vyskytnou problémy, umí je řešit a máloco je překvapí.

Navštivte ukázkové wellness studio

Dříve, než se rozhodnete, komu návrh či stavbu wellness svěříte, udělejte první krok k tomu, abyste se dokázali rozhodnout správně a měli maximum informací. Věnujte svůj čas tomu, abyste navštívili wellness studio společnosti Wellness Vision v Praze Uhříněvsi.

V našem wellness studiu si budete moci prohlédnout typické wellness složené z finských saun, infrasauny, parní lázně, ochlazovací sprchy či vířivky. Navíc vás venku čeká nádherná venkovní sauna s kamny na dřevo.

Načerpáte inspiraci a bude se vám nezávazně věnovat jeden z našich odborníků na wellness. Budete-li chtít více soukromí, můžete si rezervovat termín i mimo standardní otevírací dobu. Stačí, když napíšete nebo zavoláte.

www.wellness-vision.cz

About the author

angelo

Leave a Comment