Bydlení Inspirace pro bydlení

Originální bydlení jedním tahem

Nebaví vás být součástí davu a rádi se něčím lišíte? Jestliže vás omrzelo mít veškeré zařízení domácnosti, jako přes ‘’kopírák’’ nenechte si ujít náš dnešní článek. Originální bydlení je úplně pro každého. Experimentovat se dá i tak, že vás to vůbec nemusí stát celé jmění. Stačí pár drobných nápadů a do interiéru vnesete nový příval energie.Jak vymalovat ložnici

Odlišná stěna

Pokud máte vymalováno jednou a světlou barvou, můžete jednu stěnu vymalovat tmavší barvou, která zaujme. Dnešním trendům vévodí vytvořit jednu stěnu plnou neobvyklých barev a vzorů! Jak na to? Klasika se vždy líbila. Takže můžete mít tři stěny bílé a čtvrtou vymalovanou výrazně. Buďte obezřetní u výběru barvy – důležité je, aby byl zvolený odstín příjemný a nijak nerušil.

Netradiční vzory

Nemusí se jednat pouze o barvu, ale třeba i tapetu. Zvolit můžete geometrické tvary, proužky, kytky, ornamenty. Záleží pouze na vás, vašem vkusu a odvaze experimentovat. Jestliže se rozhodnete pro neobvyklý vzor, je vhodné ho propojit s dalšími prvky. Výsledek nebude ve finále tak křiklavý, ale bude působit moderně a útulně. Obecně však platí, že čím divočejší stěnu zvolíte, tím hůř se shání další doplňky. Pokud se rozhodnete pro tapetu, můžete její zbytky použít na ozdobení nábytku, police na protější straně stěny a dalších doplňků v místnosti.

Oblíbené fototapety

Patříte mezi ty, kdo rádi cestují? Oblíbili jste si například Paříž, Londýn či jiné velkoměsto? Nebo dáváte přednost přírodě? Moře, pláž, stromy a vodopády? Nalepte si na stěnu fototapetu města či přírody. Získáte tak možnost spát pod Eiffelovou věží nebo rovnou na pláži. Tato netradiční ozdoba je vhodná do minimalisticky vybaveného interiéru. V místnosti plném nábytku bude zanikat.

 

About the author

Gabriela Kortova

Většinu času během dne sedím přilepená u PC a píši články různých témat. Má práce je zároveň mým koníčkem a velmi mě baví. Ale byl by to velmi nudný život, kdybych seděla zalezlá jen za psacím stolem. Proto mám ráda sport, procházky po písečné pláži, ruční tvorbu a během slunečného počasí si hraji na zahradníka.

Leave a Comment