Bydlení Komerční články

Kouzlo multifunkčnosti na Praze 10 aneb výhodné bydlení na krátko i dlouhodobě

Napsáno angelo


Z hlediska výše platu, kulturního vyžití, příležitostí lukrativního zaměstnání i kvality škol je Praha prostě nejlepším místem pro život v ČR. Uvažujete o přesunu za lepším a už řešíte jen ubytování? Pojďte na to chytře a prohlédněte si možnosti multifunkčního ubytovacího zařízení na Praze 10. Je to nabídka, po které se vyplatí skočit!

Výhody populární lokality

Multifunkční ubytovací zařízení se jmenuje Rezidence Topolová a stojí na strategickém místě na Praze 10. Tato lokalita je populární u rodin s dětmi a mladých lidí, protože je to odsud kousek do centra města i do přírody. I vám se bude zamlouvat, že pouhých 50 m od budovy je autobusová zastávka a pouze 5 minutová procházka stačí k tomu, abyste nasedli na metro. Za necelých 15 minut jste v centru. Od Rezidence není problém se dostat autem na pražské výpadovky, kousek je to i do přírody. V místě je také plná občanská vybavenost a nechybí ani bohatý kulturní život. Více se o dění v této lokalitě dozvíte zde.

Ceny drží nízko a komfort vysoko

Rezidence Topolová se nabídkou ubytování zásadně liší od předraženého pražského standardu. Když nechcete byt hned kupovat, bude se vám zamlouvat pronájem bytu bez realitky. Vybrat si můžete mezi garsoniérou nebo bytem 1+1.

Výhodou je, že se platí jen nízká kauce ve výši 10 000 Kč. Výše pronájmu se drží nízko, za garsoniéru je to pouze 13 000 Kč včetně poplatků. Jediný problém je, že zájem je vysoký, takže jakmile se nějaký byt uvolní, je potřeba rychle jednat. V jednom bytě mohou současně bydlet 3 osoby a smlouva se uzavírá na 1 rok s možností prodloužení. Poohlížíte se spíše po vlastním bydlení? V tomto případě vás musí zajímat byty na prodej. Aktuálně jsou k mání nově zrekonstruované byty v Rezidenci. I jejich cena se drží velmi nízko.

TIP: Vyzkoušejte ubytování na zámku

Kromě dlouhodobého je v Rezidenci možné i krátkodobé levné ubytování Praha, a to v apartmánu nebo v pokojích typu hostel a penzion.

About the author

angelo

Leave a Comment