Byty Chaty Domy Inspirace pro bydlení Komerční články

Jak vyzdobit pronajatý pokoj?

Napsáno angelo

Pronájem je výhodnou volbou pro ty, kteří si uvědomují, že dané místo bydliště je jen dočasné. To však nic nemění na tom, že každý se rád cítí dobře ve svém interiéru, a proto se ho snaží uspořádat tak, aby byl pohodlný, útulný a příjemný. Bohužel v pronajatém pokoji se často nemůžete příliš „odvázat“ a provést zásadní změny. Co tedy můžete udělat, abyste si pronajatý prostor vylepšili a přizpůsobili svým individuálním potřebám? Vyzdobte jej pomocí pohodlných, snadno aplikovatelných doplňků, jako jsou například samolepky na dveře, které představují skvělý způsob, jak vdechnout do starého prostoru trochu svěžesti!

Samolepky na dveře – záchrana při pronájmu

Stává se, že pronajatý pokoj nebyl již dlouho osvěžen a vymalován, a proto není obzvlášť přitažlivý. Zatímco malování je standardem, výměna dveří je již méně obvyklá. Pokud se zavírají, je vše v pořádku, ale pokud jsou staré, poškrábané nebo prostě jen ošklivé … V takových okamžicích se velmi dobře osvědčí samolepky na dveře, které zakryjí všechny nedokonalosti a poskytnou starým dveřím nový vzhled. A nejdůležitější je, že to bude šetrná proměna, tedy taková, kterou máte nejraději – dosažená s malými finančními náklady, a přesto velmi působivá.

Stylové samolepky na dveře – starý pokoj s novou tváří

Samolepky na dveře jsou vhodné jak pro renovaci vstupních dveří, tak i pro skříňové dveře. Velký výběr vzorů vám poskytuje mnoho možností. Zvláštní pozornost věnujte prostorovým samolepkám, které pomohou trochu „kouzlit“ s prostorem místnosti a opticky jej zvětšit. Můžete také rozjasnit místnost, která postrádá přirozené světlo, nebo právě naopak – ztmavit a trochu ochladit pro vytvoření útulné atmosféry.

Samolepky na dveře jsou především možností, jak vdechnout místnosti individuální charakter – což se v pronajatých místnostech hledá nejobtížněji. Romantické květiny, divoká zvířata, městské ulice nebo abstrakce vám umožní vnést do interiéru trochu vašich zájmů a osobnosti. Výběrem vhodných záclon, dekorativních polštářů na postel nebo květináčů, které budou barevně ladit se samolepkami můžete rychle, a hlavně levně proměnit pronajatou místnost v útulný, příjemný, módní a výrazný prostor. Je také třeba vědět, že jak aplikace, tak odstranění samolepky proběhne bez poškození dveří. Toto řešení má jen samé klady!

About the author

angelo

Leave a Comment