Bydlení Tipy & Triky

Geometrický plán stavby

Napsáno angelo

Pokud máte za sebou stavbu nového domku nebo třeba i rekonstrukci stávajícího, je třeba provést takzvaný zápis stavby a změn do katastru nemovitostí. Tuto povinnost nám předkládá zákon a je třeba ji dodržet. Nicméně pro to, abyste něco takového mohli udělat, potřebujete nejdříve geometrický plán.

Geometrický plán stavby je dokument, který může vypracovat pouze odborný geodet nebo geodetická kancelář. Je to jeden z hlavních podkladů, který po vás na katastru nemovitostí budou chtít a bez kterého se neobejdete.

Na kolik vás taková věc vyjde? Geometrické plány tohoto typu obvykle stojí od 5000 Kč výše. Záleží také na tom, nakolik má dotyčná geodetická kancelář vytížené kapacity a jak moc na to spěcháte. Může se stát, že čekací doba bude i v řádech týdnů. Obvykle jsou firmy ochotné dokument připravit rychleji, ale připravte se, že si připlatíte.

Dnes si představíme geodetickou společnost VISIONPLAN-3D, která nabízí geodetické práce již od roku 2014. Za tuto dobu realizovala mnoho stovek projektů a získala si maximálně pozitivní zákaznickou zpětnou vazbu. Nabízí svým klientům služby jako právě zmíněné geometrické plány, laserové skenování, rozdělení pozemku, vyznačení věcného břemene a mnohé další.

Visionplan nejen, že dokáže nabídnout přijatelnou cenu, ohromí také kvalitou své práce a moderními technologiemi, jaké užívá. Chcete geometrický plán levně a rychle? Pak kontaktujte společnost Visionplan.

About the author

angelo

Leave a Comment