Komerční články

7 výhod motorových lamelových roštů pro každého

Napsáno angelo

Pokud polohovací rošty s motorovým pohonem čekáte výhradně v domovech pro seniory a nemocnicích, byli byste návštěvou velké části českých ložnic překvapeni. Výhody těchto roštů objevuje čím dál více lidí.

  1. Jsou efektivním řešením pro malé byty

V garsonkách a malých bytech slouží postel také často jako gauč, majitelé v ní pracují nebo jí. Je pak jasné, že jedna poloha roštu nestačí. Ruční manipulace je ale zdlouhavá, náročná a často se nepodaří rošt nastavit tak, jak si představujete.

S motorovým polohovacím roštem ale stačí stisknout tlačítko a plynule se upraví poloha hlavy, zad i nohou.

  1. Ocení je čtenáři

Pokud patříte mezi vášnivé čtenáře, jistě znáte ten pocit, kdy byste chtěli dál číst napínavou knihu, ale už prostě nevíte, jak se opřít nebo si lehnout. A právě to řeší polohovací rošty s motorovým pohonem.

Jednoduše si rošt přizvednete a pod peřinou si čtete jako v křesle.

iStock_000018362400Small

  1. Vstávání je díky nim příjemnější

Zvoní budík. Vy ho zamáčknete. Zvoní o deset minut později. To stejné. Nakonec vybíháte do práce nebo do školy na poslední chvíli a stejně jste celí rozespalí. Teď si představte, že byste místo prvního zamáčknutí budíku stiskli tlačítko dálkového ovladače a rošt by vás pomalu zvedal do sedu.

Nebylo by takové vstávání mnohem příjemnější?

  1. Pro nemocné jsou k nezaplacení

Jestliže trpíte zdravotními problémy a trávíte v posteli hodně času, je motorový polohovací rošt nenahraditelný. Nemusíte se namáhat s ruční manipulací, můžete během dne sedět a usnadníte si vstávání.

  1. Péče o trvale ležící blízké je díky nim snazší

Pokud jste vy nebo váš blízký trvale upoutáni na lůžko, motorový polohovací rošt ulehčí péči vašemu okolí. Je totiž bohužel velmi časté, že si lidé pečující o trvale ležící členy rodiny sami strhnou záda.

  1. Rošty mají dálkový ovladač

Polohovací rošty, jako je například model Double Expert Moto od české firmy Tropico, jsou vybaveny dálkovým ovladačem. Ten je standardně propojený drátem s dvěma elektromotory, za příplatek si ale můžete pořídit i bezdrátový ovladač.

800 (2)

  1. Výpadek elektrického proudu jim nevadí

Největší výhodou roštu Ergo Black Moto je, že má záložní zdroj pro případ výpadku proudu. Můžete si vybrat z několika rozměrů a nosnost roštu je až 130 kg.

Při pořizování motorového lamelového roštu myslete na to, že na něj patří pouze ohebné matrace, které vydrží zvýšenou zátěž. Ideální jsou latexové nebo pěnové matrace.

About the author

angelo

Leave a Comment