Komerční články

Čím ozvláštnit prázdné stěny? 3 tipy, které vás nezklamou

Napsáno angelo

Jsou stěny ve vašem interiéru příliš prázdné a přemýšlíte nad tím, čím je vylepšit? Držte se našich tipů a rozhodně nebudete zklamáni. Náš první tip se netýká ničeho jiného, než naprosté klasiky v podobě obrazů. Výběr je poměrně široký, a to jak s ohledem na motivy, tak i s ohledem na velikosti. A co když obraz nechcete? Máme pro vás i další tipy. Hned ten další se týká možnosti moderní, kterou jsou samolepky na zeď do interiéru. Dnes jde o velmi oblíbený dekorační prvek a tak nebudeme zdržovat a povíme si o nich důležité informace.

Samolepky na zeď jsou velkým hitem

Ano, jsou naším tipem číslo dvě. Již několik let je tento sortiment velmi poptávaný. A není se čemu divit, jelikož díky němu můžete během chvíle vylepšit prázdnou stěnu jak ve vašem domě, tak i ve vašem bytě. A hodí se skutečně kamkoliv. Vašemu potomkovi přijdou vhod krásné dětské samolepky na zeď, zatímco vy jako dospělí můžete zvolit různé neutrální, nebo abstraktní motivy, které přijdou vhod třeba do ložnice, nebo obývacího pokoje. Když se podíváme na hlavní důvody, proč si vybrat právě samolepku, jsou poměrně jasné. Do karet jim hraje:

  • Bohatý výběr různorodých motivů.
  • Nízké pořizovací ceny.
  • Vysoká odolnost a dlouhá životnost.

Co takhle moderní tapetu?

Myslíte si, že tapety jsou přežitkem? Ty nevzhledné, které patří do minulosti, rozhodně ano. Pokud jde ale o ty moderní, tak ty jsou naším velmi zajímavým tipem, který nezklame. Máme na mysli moderní fototapety na zeď do bytu, které dokážou podobně jako samolepky celý prostor ozvláštnit. Jejich unikátem je právě motiv, který může být tvořený jak kresbou, tak třeba i zajímavou fotografií. Stejně jako samolepky se pyšní skvělou kvalitou a odolností, a stejně jako u nich se nemusíte obávat jakkoliv složité aplikace. Díky samolepící vrstvě to bez problémů zvládnete i vy sami.

About the author

angelo

Leave a Comment