Tipy & Triky

Vedení účetnictví pro SVJ

Napsáno angelo

Má vaše společenství vlastníků jednotek (SVJ) přetrvávající problémy se správnou účetní evidencí? Nedaří se vašemu SVJ efektivně plánovat dlouhodobý rozpočet? Trápí vás správné sestavení rekapitulace fondu oprav nebo potíže s neplatiči? Vyzkoušejte pomoc PPM, a.s. a svěřte se do rukou opravdových odborníků, kteří vám ušetří spoustu času, starostí a nemalé množství finančních prostředků.

Spolehlivé účetnictví pro SVJ v Praze a blízkém okolí

Rádi byste měli veškeré účetní povinnosti vašeho SVJ pod trvalým vedením renomovaných odborníků? Pak zvolte pomoc profesionálů a přidejte se k pražské realitní společnosti PPM.

V rámci služby účetnictví pro SVJ zařizujeme všechny účetní úkony podle aktuálně platných zákonů a nařízení. Bedlivě se staráme o kompletní online evidenci všech účetních dokumentů a vedeme knihu veškerých plateb i faktur. Rovněž se staráme o podrobnou analytickou evidenci všech záloh vlastníků a jejich přeplatků či nedoplatků. Sem spadá také získání potřebných materiálů kvůli případnému vymáhání pohledávek. Odborně vám také sestavíme účetní uzávěrky, zajistíme inventarizace nebo rekapitulace fondu oprav a zařídíme podklady pro kompletní tvorbu rozpočtu SVJ.

Profesionální služby pro SVJ

V PPM, a.s. poskytujeme profesionální služby pro SVJ v oblasti správy bytových i nebytových prostor v Praze a okolí. Naše služby hojně využívají především společenství vlastníků bytových jednotek (SVJ), ale i majitelé jednotlivých nemovitostí. Zajišťujeme odborné předsednictví pro SVJ, ekonomickou a technickou správu budov nebo kompletní facility management. V PPM, a.s. také nabízíme úklid, denní údržbu domu, úpravu zeleně, ale i pojištění či ostrahu objektu.

Má vaše SVJ problémy s dlužníky? Pak pro vás máme účinné řešení. Vytvořili jsme efektivní systém, jehož pomocí se nám trvale daří snižovat počty neplatičů. Viditelné výsledky můžete čekat již po prvních měsících. Nejdříve povedeme pečlivou evidenci všech pohledávek a všechny finanční transakce budeme zapisovat do přehledné online dokumentace. Díky tomu pak můžeme systematicky informovat jednotlivé neplatiče a v případě potřeby zahájíme efektivní komunikaci, která povede až k zaplacení dané pohledávky. Pokud se i tak nebude dařit danou pohledávku získat, předáme podklady příslušným orgánům k dalšímu vymáhání.

About the author

angelo

Leave a Comment