Komerční články

Jakou vybrat podlahovou krytinu?

Plovoucí podlaha
Napsáno Jaroslav

Stavíte, nebo snad rekonstruujete váš byt? Pokud se dané stavební úpravy týkají i podlah, je dobré začít přemýšlet nad tím, jakou konkrétně zvolíte. Pokud se podíváme na dlouhodobý trend, dominují cenově výhodné plovoucí podlahy. Jak pro jejich nízkou pořizovací cenu, tak i celkem nenáročné položení, ale i pro možnost snadné budoucí opravy, nebo pro příjemný vzhled. Pokud chcete mít podlahu, která maximálně připomíná dřevo a nadchne svými vlastnostmi, jedná se rozhodně o řešení, se kterým nelze šlápnout vedle. Tím si můžete být jisti.

Ani klasika nemusí zklamat

O co se jedná? Je to samozřejmě koberec, který dnes najdeme v celé řadě bytů, a dá se říci, že z nich jenom tak nevymizí. Důvody, proč si pořídit koberce do Vašeho příbytku, jsou různé. Pokud začneme těmi prvními, nesmíme zapomínat třeba na skutečně bohatý výběr různých materiálů, ale i barevných provedení. V tomto směru skutečně je z čeho vybírat. Dále ale potěší také:

  • snadné položení,
  • velmi nízká cena,
  • dlouhodobá odolnost.

Pokud mluvíme o klasice, může se hodit třeba i lino, které oproti koberci nadchne ještě velmi jednoduchou údržbou, kdy ho můžete jak luxovat, tak i snadno setřít. Dnešní sortiment určitě zaujme i bohatostí různých barevných variant i motivů, které dokážou imitovat i standardní přírodní materiály.

Běhoun

Běhoun

Hitem jsou moderní materiály

Jít lze i cestou zajímavých moderních materiálů. Zde určitě dominují vinylové podlahy, a to především pro svůj velmi zajímavý vzhled, údržbu, ale i kvalitu. Oproti dlažbě navíc nejsou studené, což oceníte jak při chůzi na boso, tak i ve chvíli, kdy máte děti. Pokud koupíte interaktivní hračky pro děti, nemusíte se bát toho, že si váš potomek bude na takovém typu podlahy hrát. Nejenom, že ji rozhodně nezničí, ale obavu nemusíte mít ani z toho, že by snad mohlo dojít k nastydnutí, jako se tomu velmi často stává právě u klasické dlažby.

Zdroj obrázků: www.eshop.jutex.sk

About the author

Jaroslav

Leave a Comment