Bydlení Byty

Smíchov nabídne moderní zázemí všem, které baví pražský život

Napsáno angelo

Pokud jste v našem hlavním městě studovali, máte k němu určitě velmi pozitivní vztah. Občanská vybavenost je úplně jiná, než je běžné u okresních center a nabídka pracovních příležitostí je také mimořádně pestrá.

Chtěli byste se v Praze usadit, založit rodinu a nastartovat kariéru? Nic vám nebrání, ale pro takové plány je vhodné mít zázemí v podobě vlastního bytu. A investice do nemovitostí je zajímavá v každé době, protože se v následující generaci výrazně zhodnotí. Bydlení, které může vašim dětem posloužit jako startovací, je pak doslova k nezaplacení. Zaujala vás také pražská Klamovka?

Městská zeleň, která vás potěší

Kdo by nefandil zeleným plochám a parkům ve velkoměstech? Madrid však není jedinou evropskou destinací, která v oblasti veřejné zeleně opravdu dominuje, významná je v tomto ohledu i naše metropole. Byt k prodeji na Praze 5 vám nabídne pohled do přírody, ale také blízkost parku Klamovka, který odkazuje na jméno slavné šlechtické rodiny.

Anglický park, ale i školy, restaurace a další místa pro sport a volný čas, to vše může být v bezprostředním okolí vaší nové nemovitosti. Znáte například Husovy sady? Výhodou jsou také okolní cyklostezky, na nichž se lze udržovat v kondici. Moderní bydlení je útulné a vzdušné, dbá se i na mnohé detaily, které vytvářejí dohromady jeden harmonický celek.

Z jakých dispozic si můžete vybírat?

Připraveny jsou různé varianty, Klamovka je destinací, která je v rámci Prahy hodně vyhledávaná. Zvolíte si 1+kk s výměrou necelých čtyřiceti metrů čtverečních? Těšit se na společné setkávání bude i prostorná terasa. Okouzlit vás ale může i varianta 4+kk se stometrovou výměrou. U vybraných bytových jednotek je k dispozici také velká předzahrádka, kde se nabízí pěstování okrasných růží, tulipánů nebo levandulí.

About the author

angelo

Leave a Comment