Komerční články

Romantický hotel na Karlštejně nabízí klid a příjemné okolí

Napsáno angelo

Hledáte ubytování na Karlštejně a máte obavu, že budete bydlet přímo v centru turistického dění? V takovém případě vyzkoušejte místní Romantický Hotel Mlýn Karlštejn. Ten se totiž nenachází v podhradí, ale až v nedaleké přírodě u řeky Berounky.

Na hrad to odtud budete mít kousek a nudy se nemusíte bát ani v samotném hotelu. Ten je pro relaxování jako stvořen.

hotelmlyn 4a

Odpočinout si je možné buď přímo ve vašem pokoji, který je vybaven televizorem i minibarem, nebo lze navštívit hotelové relaxační centrum s vířivkou, saunou a fitness. Sem si můžete nechat i přinést občerstvení.

TIP: Ubytování na zámku Chateau Herálec

Návštěva vinic a výlet kočárem

Pokud je příjemné počasí a nechcete být zavření uvnitř, můžete si vyzkoušet v areálu hotelu golf nebo si ugrilovat maso na hotelovém ostrově.

Zabavit se můžete i přímo v obci. Kromě hradu je možno navštívit karlštejnské vinice, svézt se po okolí kočárem nebo si prohlédnout hrad z výšky. Na Karlštejně jsou totiž populární i vyhlídkové lety balonem či vrtulníkem.

hotelmlyn 4b

To, že si najdete hotel zrovna na Karlštejně, má i další výhody. Autem dojedete během chvíle do Prahy i do Berouna, takže odpočinek u Berounky můžete spojit i s prohlídkou města či nakupováním. Stejně tak lze odtud podnikat jednodenní výlety do vápencových lomů Malá a Velká Amerika nebo do malebných Koněpruských jeskyní.

Více informací najdete zde.

About the author

angelo

Leave a Comment