Komerční články

Obklady do koupelny od Keramiky Soukup

Napsáno angelo

Rozhodli jste, že po novém roce dopřejete Vaší domácnosti novou tvář? Keramika Soukup Vám velmi ráda pomůže s výběrem nové dlažby do koupelny. V nabídkovém katalogu společnosti Keramiky Soukup najdete bohatý sortiment nejrůznějších obkladů i dlažeb od známých evropských výrobců, jako jsou italský Marazzi, La Faenza či ABK. Zákazníci si velmi často vybírají rádi také do jejich koupelen výrobky španělské značky Peronda, Saloni, Aparici a Apaviza. Keramika Soukup si je velmi dobře vědoma toho, že zákazníci rádi sáhnou také po osvědčené české značce Lasselsberger – RAKO. Z tohoto důvodu je více než jasné, že značka RAKO nesmí chybět ani v nabídce společnosti Keramika Soukup.

Tato internetová prodejna však nedisponuje pouze bohatou škálou značek, ale také širokou nabídkou designů. Na své si přijdou také milovníci nejrůznějších barev. Kupříkladu Ceramika Color je zástupcem pastelových obkladů a dlažeb, které se hodí zejména do moderně zařízených domácností. Na druhou stranu si zde můžete vybrat také obklady klasických barev, jako je béžová, světle hnědá či bílá.

Keramika Modus Arena představuje variaci výrazných mramorů v zajímavých barvách, které jsou doplněny dekorovanou listelou. Keramika Soukup doporučuje zejména barevnou dlažbu a obklady do koupelny Summer, která Vám dodá náladu také po probdělé noci. Více inspirace najdete také na této webové adrese www.keramikasoukup.cz/katalog/interierove-dlazby. V nabídkovém katalogu společnosti Keramika Soukup najdete nejen jednobarevné, ale dvoubarevné motivy dlaždic. Nesmí samozřejmě chybět ani 3D grafická vizualizace.

About the author

angelo

Leave a Comment