Komerční články

Uspořádejte hostinu mimo váš domov. Jak?

Lehký nůžkový altán
Napsáno Jaroslav

Pozvat hosty a uspořádat párty nemusí být spojeno jenom s tím, že je všechny pozvete do svého interiéru. Uspořádat zajímavou oslavu lze totiž i venku, na čerstvém vzduchu. Jak na to? Máme pár tipů, se kterými to zvládne skutečně každý.

Nutností je místo pro servírování pokrmů

Zapomeňte na zažité koncepty, kde každému před nosem přistane talířek s jídlem. Inspirujte se moderními trendy. Ať si každý dá to, na co má chuť. K tomu využijte nový cateringový stůl, na který budete jednotlivé dobroty umísťovat. Pro stolování venku jasná volba. Nejenom, že si každý vezme, na co má chuť, ale vaši hosté se budou i mnohem lépe bavit, než pokud by byli jenom přišroubovaní k židli a seděli u stolu. Platí to jak u menších rodinných oslav, tak i u těch velkých, kam zvete i mnoho přátel.

Bojíte se počasí? Nemusíte

Čeho se můžete v souvislosti s venkovní párty obávat, to je počasí. Pokud ji plánujete několik týdnů dopředu, jenom velmi těžko lze odhadnout, jak přesně bude. Naštěstí můžete i tyto starosti nechat plynout. Z jakého důvodu? Pořídit si můžete lehký nůžkový altán. Jedinečné řešení, které vaše hosty bez problémů ochrání. Kdy se využití daného párty stanu hodí? Při jakémkoliv počasí, protože nabídne ochranu proti:

  • Přímému a silnému slunci
  • Silnějšímu větru
  • Mrholení, i klasickému dešti

Zvolte jídlo, které se nezkazí

Zázemí tedy můžete mít připraveno poměrně snadno. Nyní už zbývá to nejdůležitější. Snaha spojená s tím, že si promyslíte, jaké konkrétní jídlo budete servírovat. Pamatujte, že venkovní teploty mohou být i vyšší a proto je dobré volit raději takové řešení, u kterého bude jistota, že se vám na čerstvém vzduchu nezkazí. Zapomeňte tedy na jídlo s majonézou, tatarský biftek a další. A když máte vymyšleno jídlo, už zbývá jenom pití. Jaké se hodí nejvíce? Osvědčená klasika v podobě vína a také piva.

About the author

Jaroslav

Leave a Comment