Interiér Nábytek

Rohové sedací soupravy mají něco do sebe!

Napsáno Nikol Blahova

Rohové sedací soupravy mají mezi lidmi spoustu špatných nálepek. Někdo o nich tvrdí, že jsou až zbytečně velké a do interiéru tedy nepraktické, jiný je považuje za drahý kousek nábytku, za který se nevyplatí utratit balík, další na ně hledí jako na nadbytečný luxus, který si nemůže dovolit každý. A jaký názor máte na rohové sedací soupravy vy? Všechna špatná označení byly impulsem pro vytvoření dnešního článku, prostřednictvím kterého se pokusíme vás přesvědčit, proč na rohové sedací soupravy změnit názor a i přes veškeré povídačky jim dát šanci. Tu si přece zaslouží každý, ne?

Velké? Ne! Dominantní!

Nebudeme si nic nalhávat: rohové sedačky jsou co do prostoru poněkud náročnější. Ačkoli v interiéru zaberou podstatnou část místa, vytvoří zároveň dostatek prostoru pro pohodlí i odpočinek. Rohové sedací soupravy nejsou velké, jsou dominantní a právem je na ně hleděno jako na středobod každého obývacího pokoje. Uvidíte, že vás vaše nová „rohovka“ bude svědomitě reprezentovat!

Materiál rohové sedací soupravy hraje důležitou roli

Pro výběr rohové sedací soupravy není nejdůležitější velikosti když je samozřejmě podstatnánýbrž vhodně zvolený materiál. Snažte se jej vybírat nejen podle vkusu, ale i podle praktičnosti, protože právě tu následně nejvíce oceníte. Kožená čistě bílá sedačka je sice synonymem luxusu, ale pokud máte děti a do toho ještě nějakého domácího mazlíčka, pak věřte, že to pro vás nebude ta nejšťastnější volba…

Kam s ní?

Mnoho lidí zastává názor, že rohová sedačka má co se týče umístění týče jasno: do rohu a ke zdi. Jestliže jste i vy tohoto názoru, pak si vás velice rádi dovolíme vyvést z omylu. Ačkoli je to na první pohled patrné – a tvar sedačky tomu i nahrává do karet – pravdou je, že rohovou sedačku nemusíte nutně strčit ke zdi. Máte-li větší obývací pokoj, pak jej pomocí sedačky můžete vkusně rozdělit na dvě části a to tak, že sedačku umístíte do prostoru pokoje.

About the author

Nikol Blahova

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Neustále si rozšiřuji obzory a učím se novým věcem, které se mi hodí v reálném životě. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe.

Leave a Comment