Bydlení Inspirace pro bydlení Interiér Tipy & Triky

Evergreeny bytového designu

Napsáno JanaPK

Bytový design podléhá módnímu diktátu a neustále se mění, přesto ale některé prvky zůstávají stále v zorném úhlu každého bytového architekta. Podívejme se na některé doplňky a vybavení, na které můžete vždycky vsadit.

Kusové koberce

Zútulní každou místnost dodají osobitost každému interiéru. I když se v průběhu let mění barevnost, vzory, dokonce i materiál, s kusovými koberci čarujeme už po staletí. V současné době jsou v módě huňaté i hladké, jednobarevné, s abstraktními, geometrickými i květinovými vzory, hitem jsou koberce s fototiskem. Oživí nudný interiér, užijete je všude tam, kde jsou studené podlahy, jsou v podstatě nepostradatelné.

Pohodlné křeslo

Je jedno, jak pohodlná je vaše sedací souprava, potřebujete ušák, houpací křeslo nebo jakýkoliv jiný typ pohodlného sedacího nábytku, kde se bude příjemně číst, meditovat, rozjímat, prostě relaxovat. Křeslo může být barevně odlišné od ostatního nábytku, klidně i pestrobarevné, může být v jiném stylu, čím originálnější, tím lépe. Nemáte nqa půdě nějaké po dědovi?

Zajímavá lampa

Stojací lampa do obývacího pokoje patří a zcela jistě kromě toho, že je funkční, může také dobře vypadat. Tak tomu je od té doby, co byla objevena elektrická energie. V současné době designéři používají ve svých návrzích často lampu se smělým obloukem klenoucím se nad polovinou místnosti. Budiž tip. Vybírat ale můžete ze stovek jiných, důležité je mít takovou, která bude vypovídat něco o vás.

Ratanový nábytek

Tento lehký proplétaný nábytek si najde místo v každém interiéru, bez ohledu na to, jestli máte rádi strohý minimalismus či romantiku vintage nebo rustikálního stylu. Ať už zkusíte stolek s křesílky, ratanovou komodu nebo jiný kus nábytku, vždy vsázíte na designérskou stálici. Ratan se neustále vrací také proto, že jde o přírodní materiál a ty se nikdy neomrzí. Na rozdíl od bakelitu a umakartu.

About the author

JanaPK

Vyzkoušela jsem si bydlení v bytě i v domě se zahradou. Nemovitostem, jejich rekonstrukci i bytovému designu se věnuji i profesně, proto stále vyhledávám nové informace a trendy.
Ráda se s vámi podělím o všechno, co jsem na cestě životem pochytila.

Leave a Comment