Komerční články

Proč je ocelová výrobní hala nejvýhodnější řešení pro rozšíření kapacit?

Napsáno angelo

Každá úspěšná výrobní firma se dříve či později začne potýkat s nedostatkem kapacity. Přesně v takových chvílích přichází na řadu rozšíření prostor. Díky tomu budete schopní přijímat více zakázek, takže vyděláte více peněz. Proč byste se měli spolehnout na ocelovou halu?

Mnohem lepší než beton

Ocelové haly s sebou přináší několik nezanedbatelných benefitů. Mezi ně patří mnohem rychlejší realizace, levnější cena a bezkonkurenční flexibilita celé konstrukce. Celý projekt může být hotový za několik dní.

Takový projekt vám zhotoví například oblíbená společnost OK – ocelové konstrukce. Tito odborníci se zaměřují na zemědělské, hospodářské, průmyslové i administrativní varianty. Poskytují přitom komplexní služby od A až po Z. Co vše dokážou?

Nejdříve vypracují architektonickou studii, v jejímž rámci navrhnou několik různých variant haly. Poté zajistí projekt pro stavební povolení, prováděcí dokumentaci, statické posouzení nosnosti konstrukce a výrobní dokumentaci.

Hala se vším všudy

Následně přichází na scénu samotná realizace haly. Použité prvky budou montované, což vám zajistí snadné úpravy do budoucna. Budete-li chtít pozměnit dané prostory, prostě je namontujete jinak. Naprostou samozřejmostí jsou povrchové úpravy všech ocelových prvků.

Společnost OK zajistí i kompletní opláštění haly, a to s pomocí PUR panelů, panelů s minerální vatou, trapézových plechů a fasádních systémů.

Zmínění odborníci vám pomohou i v případě, kdy potřebujete pouze vyrobit jednotlivé komponenty haly – požární žebříky z oceli, zábradlí, brány a vrata, sloupky nebo třeba ocelové přístřešky. Stačí kliknout na webové stránky pod vloženými odkazy, a ihned si budete moci prohlédnout reference, výčet služeb i další důležité informace.

About the author

angelo

Leave a Comment