Komerční články

Srubové chaty a víkendové sruby pro váš odpočinek

Napsáno angelo

Dopřejte si bydlení dle aktuálních trendů a rozhodněte se pro výstavbu srubového domku, chaty nebo víkendového srubu. Mimořádně úspěšná společnost Woodlife je připravena na všechny typy realizace dle specifických přání a požadavků klienta. Náročné požadavky moderní doby nejsou žádnou překážkou, ať už se vám líbí víkendové srubové chatky nebo hledáte domov pro každodenní využití v oblasti dřevostaveb, určitě svou cestu začněte před sídlem společnosti Woodlife, která vám skrze profesionálně komplexní služby zajistí vše od výstavby až po předání klíčů a následný servis v prodloužené tří leté záruce.

Kvalitní srubová konstrukce

Kvalitní srubová konstrukce je základem každé výstavby, od které se následně odráží celková životnost a užitný komfort dřevostavby. Neznamená to však, že by se nemohlo využít kombinace  s dalšími neméně kvalitními materiály než je dřevo.

Pokrokové technologie pracovních postupů a jednotlivých materiálů umožňují kombinovat dřevo e sádrokartonovými deskami, kamennými obklady nebo obezdění. Vybrat si můžete celkem ze dvou možností výstavby. V první řadě jde o částečnou výstavbu hrubé stavby, kdy dokončení spočívá na majiteli. Rovněž nechybí možnost si nechat postavit srubové domy na klíč.

Průběh výstavby srubového domu

Realizace výstavby srubového domu není žádné firemní tajemství. Společnost Woodlife se na svých internetových stránkách skrze podrobné fotografie se svými potencionálními klienty či zájemci o dřevostavbu dělí o celkový průběh.

Udělejte si na malou chvíli čas a podívejte se na průběh výstavby srubového domu krok po kroku. Nutno však podotknout, že každá zakázka podléhá unikátním požadavkům samotného klienta, jednotlivé postupy se tak mohou lišit. Srubové chaty a domky jsou z aktuálního hlediska mimořádně žádané a na našem trhu již i prověřené.

About the author

angelo

Leave a Comment