Komerční články

Pozvěte si domů pohodu a harmonii: Máme 4 snadné tipy

Napsáno Jaroslav

Někdy máte pocit, jako by vašemu domovu něco chybělo. Necítíte s v něm dostatečně útulně a nevíte, jak dojem ze svého příbytku vylepšit? Poradíme vám tři snadné nápady, díky kterým bude váš domov jako z katalogu.

Vstup do bytu: Okno do jeho duše

Když vstoupíte do bytu, zakopnete o hromadu bot a prázdný věšák, těžko se pak takový dojem napravuje. Musíte se cítit příjemně okamžitě, co překročíte práh.

Odstraňte nepořádek, pořiďte si botník a na něj postavte třeba svíčku a zrcadlo. Na zeď dejte obraz a do kouta postavte buď věšák, nebo šatní skříň, do které ukryjete sezónní oblečení.

Vybavená a čistá kuchyň

Kuchyň musí být čistá, světlá a dobře vybavená. Nemusíte hned kupovat sadu hrnců, když skoro nevaříte, ale když si na linku postavíte odšťavňovač, mísu s ovocem a oříšky, okamžitě bude působit lépe.

Tip: Praktické kuchyňské doplňky jako formy na led najdete na nabytek-helcel.cz

Světlo a harmonie

V centru dění většinou stojí obývací pokoj, který by měl působit harmonicky a útulně. Skvělého efektu docílíte rozestavěním svíček a lamp, které budou vydávat tlumené světlo.

Hořící svíčka se může zdát jako klišé, ale stejné atmosféry jinak nedocílíte. Oheň je zkrátka symbolem domácnosti a zázemí. A pokud nemáte krb, svíčka je nutností – tedy pokud chcete zútulňovat.

Když interiér navíc doplníte houpacím křeslem, polštářky a heboučkými dekami, bude váš domov k nepoznání.

Houpací křeslo

Houpací křeslo

Tip: Živé rostliny také vytvářejí příjemnou atmosféru – v každé místnosti by měla být alespoň jedna.

Polštářky: Instantní zabydlenost

Vydejte se na nákupy a pořiďte si spoustu polštářků a přehozů. Kdybyste měli do bytu koupit jediné dekorace, měly by to být právě svíčky a textilie.

Zvolte si barevnou škálu a pořízené textilie laďte do podobných barev. Polštářky naskládejte na gauč, poházejte po křeslech či židlích a vše završte heboučkými přehozy, které budou lákat k zachumlání.

About the author

Jaroslav

Leave a Comment