Bydlení Chaty Domy Exteriér Komerční články Tipy & Triky Zahrada

Plot nemusí být nutně jenom klasické pletivo. Vyberte si i některý z těchto moderních plotů

Napsáno angelo

Plot jako takový bere naprostá většina lidí jednoduše jako potřebu k tomu, aby byl dokonale ohraničený pozemek podle představ. Často ale zapomínají lidé na to, že do budoucna vzhled plotu do značné míry rozhoduje o tom, jak moc hezký bude pozemek jako takový.

Odfláknutá, urychlená, příprava plotu může jednoduše stát za tím, že bude pozemek vypadat na první pohled mnohem hůř. Máme přitom celou řadu možností, jakou plotovou technologii použít pro přípravu plotu.

Moderní lamelové ploty

Jedná se o druh plotů, které jsou mnohem modernější než většina předchozích druhů. Víceméně všechny lamelové ploty mají tu společnou vlastnost, že jsou dělány pomocí dlouhých lamel v horizontální skladbě. Jedná se o dost odolný druh plotu, který jednoduše dokáže odolat pokusům o překonání, ale především vypadá mnohem lépe.

Lamely jako takové můžete nechat vyrobit v různých barvách, a jednoduše se dají i přebarvit. Co se týče barevné nápaditosti, nehrozí tady tak žádný problém. Lamelové ploty ale především vypadají mnohem lépe na první pohled z dálky i zblízka.

Vrchol elegance a kvalitního provedení

Pokud hledáte druh plotu, který už z dálky bude informovat o tom, že si majitel dává na práci s pozemkem, tak pro vás budou nejdokonalejší hliníkové moderní ploty. Ačkoliv se jedná o ploty, které jsou dělány z měkkého hliníku, tak jsou velice odolné díky vnitřním výztužím. Zároveň je velice jednoduchá instalace plotů samozřejmostí, a mimo toho si můžete vybrat z celé řady originálních provedení, v čele s dřevěnými vzory. Výhodou oproti jiným technologiím, je mimo samotného vzhledu plotu barevně, také možnost zakoupit ploty s povrchovou úpravou, což ještě zvýrazňuje jejich design.

Moderní křídlové brány s dálkovým ovládáním

Především v zimních měsících opravdu nikdo nechce vystupovat z auta, a otevírat si manuálně bránu každé ráno i večer. Jednou z možností, jsou takzvané křídlové brány. Křídlové brány se oproti dalším druhům vyznačují tím, že se otevírají v devadesátistupňovém horizontu. Znamená to tak, že potřebují více volného prostoru po okolí, ale na druhou stranu lze počítat s tím, že se u nich objevuje mnohem méně poruch než u horizontálně pojízdných.

About the author

angelo

Leave a Comment