Tipy & Triky Zahradní nábytek Zahradní stavby

Nikdy není pozdě na dokonalou zahradní oslavu

Napsáno angelo


Máte v plánu udělat velkou narozeninovou oslavu, na kterou pozvete celou svou rodinu, přátele, kolegy z práce a známé? Máte dům s velkou zahradou, na kterou by se všichni vaši známí a přátelé pohodlně vešli? Myslíte si, že sezona zahradních oslav už ale dávno skončila a že se v zimě zahradní oslavy a večírky udělat nedají? Jste na omylu. Se správným vybavením jde všechno.

Zahradní párty stan je základ

Hlavně potřebujete, aby všichni vaši hosté byli chráněni před případným deštěm. Také potřebujete, aby byli chráněni i z boků před větrem. Kvůli tomu není hned nutné stavět velkou pergolu, zahradní domek nebo dokonce halu. Ideálním řešením jsou párty stany. Ty mají jednoduchou, ale odolnou konstrukci. Postaví se za pár minut a poskytují plnohodnotnou ochranu před všemi povětrnostními vlivy. Důležité je, aby stany měly i bočnice proti větru. Když budete mít na zahradě párty stan, můžete na oslavu pozvat kohokoliv a kdykoliv.

Ušetříte, když si párty stan půjčíte

Kvalitní modely párty stanů vyjdou na několik tisíc korun, mnohdy i na desítky tisíc za jediný stan. Bylo by zbytečné stan kupovat, když byste jej využili jen jednou v roce. Nic si naštěstí pořizovat nemusíte. Stany si můžete půjčit. Nabízí je například půjčovna párty stanů AZ Rent. Ta půjčuje nůžkové stany v několika variantách provedení a velikostech. Jednotlivé druhy se na sebe dají vzájemně napojovat. Je jen na vás, zda chcete pořádat oslavu pro 15 nebo 50 osob.

Kromě stanu se vám bude hodit i další vybavení

I když budete chráněni před deštěm a větrem, myslete na to, aby vaši hosté měli dostatečný komfort. Nezapomeňte do stanu dát i plynové zářiče, které budou zvyšovat teplotu uvnitř. Důležité je i dostatečné množství lavic a stolů.

Na zahradní oslavě by neměly chybět grilované pokrmy. Jestli nemáte dostatečně kvalitní a velký gril, můžete si ho půjčit. I zapůjčení vybavení a grilů zajišťuje AZ Rent. Co všechno si můžete půjčit, se podívejte na www.azrent.cz. Na příští sezonu si už můžete postavit gril vlastní, třeba svépomocí. Návod, jak na to, najdete zde.

About the author

angelo

Leave a Comment