Komerční články

Mix materiálů je hitem letošní sezóny

Napsáno angelo

Rozhodnutí koupit si novou matraci většinou nepřichází jen tak. Často mu předchází probdělé noci, bolavá záda nebo fyzické opotřebení. To jsou příznaky, při kterých bychom měli skutečně uvažovat o nové matraci. Jenomže kterou si vybrat?

Dnes už se nemusíme rozhodovat jen mezi pružinovou, pěnovou nebo latexovou matrací. Na trh přichází kousky vyrobené kombinací různých materiálů a moderních technologií. Díky tomu dokážou navodit pohodový spánek a příjemnou relaxaci, poskytují vynikající ortopedické vlastnosti a maximální komfort. To platí i pro nové české matrace Tropico z kolekce 2016.

Matrace Austin – to nejlepší pro zdravý spánek

Na nové robustní partnerské matraci Austin vás nejvíce upoutá její vzdušné a elastické 7zónové jádro MultiPocket. Je složeno z více než 550 taškových pružin, které aktivně reagují na zatížení. Avšak to není všechno – aby se z něho dobře vstávalo, je v určitých bodech vyztuženo Flexifoam® pěnou. Větší stabilitu dodává i vrstva kokosových vláken a 3 cm studené pěny střední tuhosti.

Při výběru stran máte možnost zvolit ložnou plochu složenou ze dvou druhů studených pěn bez profilace nebo perforovanou latexovou plochu. Ani na jedné straně se potit nebo naopak třást zimou určitě nebudete – matrace je totiž vybavena snímatelným potahem Tencel s CNC prošitím a extra silnými klimatizačními vrstvami, které pomáhají udržet tu správnou teplotu těla.

Pro výrobu matrace Austin bylo použito 7 druhů materiálu té nejvyšší kvality. Využitím moderních švédských technologií a precizním zpracováním českými rukami vznikla výjimečná matrace navozující klidný spánek bez starostí.

Matrace Austin

Komfortní Eliot bojuje proti dekubitům

Při prvním pohledu na průřez nové matrace Eliot vás možná napadne, že má zvlněné jádro. Skutečně, je ergonomicky vytvarováno tak, aby v kombinaci s bederním zpevněním přinášelo co největší komfort

Matraci uvítají partneři, kteří se nemohou shodnout na tvrdosti ložných ploch, ale také lidé nedobrovolně trávící v posteli hodně času. Antidekubitní prořezy a vysoká vzdušnost zabraňuje vzniku nebezpečných proleženin, které často vznikají u dlouhodobě ležících.

Matrace Eliot

S Amundsenem na vlnách

Hledáte-li matraci s vyšší tuhostí a perfektními ortopedickými vlastnostmi, vyberte si novou matraci Amundsen. Také pro tuto matraci je typické unikátní vlnové jádro kombinující pěny různých tuhostí. Ve spojení s dokonale promyšlenými ložnými plochami (strana Hard – 5 cm studené pěny, strana Soft – 7zónová profilace se vzdušnými kanálky) navozuje výjimečný relaxační zážitek.

Zaujala vás nabídka nových českých matrací Tropico? Pak navštivte některého z odborných prodejců a využijte dočasně omezené nabídky 1+1 zdarma.

About the author

angelo

Leave a Comment