Komerční články

Kvalitní židle do kanceláře pro pohodlné sezení po celé hodiny

Napsáno angelo

Je výkonem Vašeho povolání práce v kanceláři? Pak Vám jistě nemusíme vykládat, jak je tato práce fyzicky náročná. Ačkoliv si mnoho lidí myslí pravý opak a říkají si, že na sezení na židli přece nemůže být nic náročného. Ale kdo si to nikdy nezkusil, nemůže vědět, jaká je skutečná pravda. Dlouhé sezení může způsobovat bolesti různých částí těla, křivení páteře a může dojít dokonce až k vyhřeznutí plotýnek, což je velmi nepříjemná zdravotní komplikace.

Dá se tomu nějak předejít? Ovšem, ale zásadou úspěchu je pořízení kvalitní židli do kanceláře, která musí splňovat několik základních požadavků.

Jakých?

  • Pohodlný a anatomicky tvarovaný sedák.
  • Anatomické opěradlo.
  • Bezpečný, pevný a stabilní podvozek, nejlépe, když se dá polohovat jeho výška.
  • Opěrky rukou s možností nastavitelné výšky.
  • Tlumení dosedu .

Základní vlastnosti sedáku by měli být pohodlnost a dostatečná šířka, aby mohlo dojít k rovnoměrnému rozložení váhy. Podvozek musí být natolik pevný a stabilní, aby vydržel každodenní zátěž, neboť několika hodinové držení několika desítek kil není nic jednoduchého. S kolečky podvozku by mělo jít snadno pohybovat do všech směrů. Pokud je židle do kanceláře také otočná o 360°, je to další výhodou. S anatomickým opěradlem získáte tu správnou oporu pro Vaše záda. Nastavitelné opěrky pomáhají zabránit namáhání paží a krční páteře. Tlumení dosedu je skvělá obrana proti prudkému nárazu. Nastavitelná výška sedu nám umožní držet ve správné poloze nejen nohy, ale i celé tělo.

Kancelářské židle kvalitně a levně

Jedním z velmi zásadních požadavků, pokud si pořizujete židli do kanceláře, bude jistě i cena. Jistě se chcete vyhnout koupi předraženého výrobku, který mlžná nebude ani tak kvalitní. Proto Vám přinášíme opravdu širokou nabídku kvalitních kancelářských židlí a kancelářských křesel za skvělé ceny.

About the author

angelo

Leave a Comment