Bydlení

Malířské stříkací pistole šetří čas a urychlují práci. Kdy se používají nejvíce?

Malování, ale stejně tak i moření a další dokončovací práce jsou časově náročné činnosti. Stříkací pistol je však praktický moderní nástroj, pomocí něhož zvládnete odvést práci mnohem rychleji, přitom nikoliv na úkor kvality. Proč byste tedy měli uvažovat o stříkací pistoli?

Ve srovnání s tradičními metodami se malířské stříkací pistole chlubí hned několika výhodami, které jsou neocenitelné.

Výhody stříkací pistole

  • Šetrnost. Barva se stříká v tenkých vrstvách, což oceníte.
  • Rychlost. Stěnu nastříkáte mnohem rychleji, než kdybyste používali klasický váleček a štětec. Rozprašování barvy navíc zkracuje dobu schnutí, a tím pádem mají prachové částice méně času usadit se na hotovém díle.
  • Všestrannost. V podstatě na jakoukoliv stěnu je možné nanést barvu za pomoci stříkací pistole. Pomocí ní je dokonce možné používat i speciální techniky, jako jsou stínování a tónování, které se ručně provádí mnohem obtížněji.
  • Lepší kontrola. Se stříkací pistolí lépe kontrolujete rychlost nanášení a tloušťku vrstev než se štětcem. U nízkotlaké stříkací pistole si nastavíte tlak vzduchu, průtok barvy a velikost ventilátoru, a tím zajistíte nanášení lehkých a rovnoměrných vrstev po celém povrchu.
  • Snadnost. Přestože se to zdá být náročné, ve skutečnosti tomu tak není. Používání tohoto nástroje je vskutku jednoduché.
  • Kvalita a konzistence. Hlavním důvodem, proč investovat do stříkací pistole, je kvalita výsledku, protože nemusíte řešit stopy po štětci anebo válečku, problémy se stékáním a kapáním barvy, vzduchovými bublinami a podobně.

Kde koupit malířskou stříkací pistol?

Jestliže jste malířem pokojů, je na čase zmodernizovat své vybavení a nástroje. Investujte do kvalitní stříkací pistole, kterou najdete ve specializovaném e-shopu betafinis.cz.

About the author

angelo

Leave a Comment