Bydlení Byty Finance

V našem hlavním městě rostou nové byty, neměli byste zájem se sem nastěhovat?

Napsáno angelo

Praha je bezesporu ideálem mladých rodin a jako taková je skvělým místem pro výchovu dětí. A to samozřejmě není vše, protože vyšší mzdy, než v jakémkoliv jiném regionu udělají své, budování kariéry právě tady je pro mnohé mladší ročníky velice úspěšné. A naše metropole má bezesporu i spoustu dalších pozitiv. Pokud ztratíte práci, brzy najdete novou, reálná nezaměstnanost je tu prakticky na nule. A pokud tu chcete bydlet, máte dveře otevřené – je jen na vás, jestli vejdete…

Mít v Praze byt znamená zabezpečit i vlastní děti

Pokud by se vaši potomci rozhodli jednou žít jinde, mají samozřejmě tu možnost. Ale v případě, že by byt zaplacený z vašeho hypotečního úvěru prodali, budou mít v jiných částech republiky možná i na dva nebo tři jiné. Taková je prostě realita! Pokud by v Praze chtěli zůstat, budou mít ideální bydlení poblíž centra. Dostáváte se tak do situace, kdy je podobná volba dobrá snad z jakéhokoliv úhlu pohledu. Byty na Praze 3 zkrátka mají něco do sebe!

Novostavba tu bude ještě pro vaše vnuky, ideální investice do budoucna

Je pravda, že se v ČR až tolik nestaví, jako by se stavět mohlo. Na vině je i legislativa a spoustu dalších faktorů. Ale nové byty v Praze na Žižkově jsou světlou holubicí, se kterou můžete do budoucna udělat velkou životní výhru. Dětem totiž podobný byt přijde vhod a dá se předpokládat, že ani vnuci a vnučky jím určitě nepohrdnou. Investice do nemovitosti je tak jistotou, kterou jinde mít nebudete.

Hypotéka se vyřídí brzy, stačí se spolehnout na specialisty

Financování bydlení nemusí být vůbec složité – alespoň tedy ne tak, jak na první pohled vypadá. S pomocí odborníků půjde vše hladce, hypoteční úvěr bude vyřízen v krátkém termínu a nastěhování do nového bytu určitě nic dalšího nebrání. Tak co vzít děti na celodenní výlet třeba do pražské ZOO?

About the author

angelo

Leave a Comment