Interiér

Nová tvář vašeho bydlení snadno a rychle!

Napsáno Nikol Blahova

Dospěli jste k názoru, že vaše bydlení působí zastarale? I sebelepší interiér, na kterém jste se při jeho zařizování doslova vyřídili, po určitém čase ztratí svou atraktivitu a jeho majitelé se v něm přestanou cítit dobře. Je-li to i váš případ, nenechte si ujít následující řádky, prostřednictví kterých vám poradíme, jak snadno a rychle vylepšit vaše bydlení. Toužíte po bydlení jako z katalogu? I tento sen se vám může splnit, chce to jen vědět, jak k tomuto úkolu správně přistupovat! Nestačí jen nakráčet do obchodu a bezhlavě nakoupit vše, po čem vaše srdíčko zaplesá. Chce to systém a my ho pro vás našli!

Nesršíte nápady? Inspirujte se jinde!

Toužíte po změně, ale nemáte nápad, který byste mohli realizovat? Pak hledejte inspiraci, která je všude kolem vás – stačí se jen pořádně rozhlédnout! Během návštěvy u vašich známých či rodiny tajně očkem sledujte, jak oni vyřešili své bydlení a pokud vám příliš nevoní možnost „ukrást nápad u známých“, zalistujte časopisy o bydlení. Mraky nápadů a inspirace, která vás jistě chytí za srdíčko, nabízí i internet, kde můžete brouzdat celý den a neustále se probírat novými nápady. Stačí mít otevřené oči a nápad se jistě dostaví!

Znáte pořekadlo „dvakrát měř, jednou řež“ ?

Nakráčet světaznale do obchodu a všechny své úspory bez mrknutí oka utratit za vysněný nábytek je sice řešení, nikoli však efektivní. Při zařizování bydlení potažmo i jeho úpravě je třeba počítat, měřit a promýšlet. Není na tom nic špatného, vzhledem k tomu, že u profesionálové tímto způsobem začínají. Ono je velice jednoduché mít představu o knihovně přes celou zeď, rohové sedačce o několika metrech či nové kuchyňské lince do tvaru U – jste si ale jistí, že se vám to domů skutečně vejde?

Bydlení v nejnovějších trendech – je to váš cíl?

Bydlet moderně a vkusně chce určitě každý. Ovšem pokud vám nejde bydlení, které by vypadalo přesně jako vystřižené z katalogu, nemusíte nutně sledovat každičkou změnu v bytových trendech. Obecně platí, že nejdříve bystě měli brát ohled sami na sebe a teprve potom na trendy, které udává aktuální doba. Bydlení se přeci musí líbit především vám, ne módním kritikům. 

About the author

Nikol Blahova

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Neustále si rozšiřuji obzory a učím se novým věcem, které se mi hodí v reálném životě. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe.

Leave a Comment