Bydlení Byty

V Praze vzniká nová luxusní čtvrť

Napsáno angelo

Milovníci luxusu musí jednat rychle, aby jim neunikla nabídka výjimečného bydlení v prestižní části Prahy. Pokud toužíte bydlet v luxusu, seznamte se s projektem, který nabízí více než 30 luxusních vil, věříme, že zde určitě najdete i vaše ideální místo pro život.

Výborná poloha a mnoho výhod

30 a více luxusních vil vytvoří novou luxusní čtvrť v městské části Praha 5 Chuchle. Nové luxusní vily v Praze budou lemovat ulice Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova a vytvoří novou čtvrť plnou moderních staveb. První velkou výhodou místa je rychlé spojení s centrem, a to MHD i automobilem. Rezidenti si budou užívat klid, pohodu a blízkost přírody. Velmi příjemným bonusem je potom výhled na pravobřehou zástavbu Vltavy a Chuchelské závodiště.

 

Vhodné i pro více generací

Za developerským projektem stojí uznávaný ateliér A69 – architekti. Vily byly navrženy tak, aby dokázaly uspokojit každého. K mání jsou vily o dispozicích 4+kk, 5+kk, 6+kk a také 7+kk & 1+kk, které jsou ideální volbou pro vícegenerační bydlení. Ke každé vile patří velký pozemek, většina domů má i prostornou terasu a také 1 nebo 2 garážová stání. A kdyby se náhodou stalo, že si ze stávající nabídky nevyberete, můžete se pustit do realizace vlastní stavby. V místě jsou stále k mání pozemky. Ty už jsou zasíťované a vede k nim komunikace, takže můžete začít okamžitě stavět.

Prodej je již spuštěn

Vily na prodej v Praze si prohlédněte na vilychuchle.cz, je možné si dokonce domluvit prohlídku vzorového domu. Jak začít, pokud máte skutečný zájem? Ze všeho nejdříve byste měli mít jasno ve financích. Základní představu o možné výši hypotéky a splátek vám podá online kalkulačka, pro reálnou nabídku ale vždy kontaktuje banku. Doporučujeme jednat rychle, protože právě o luxusní bydlení je vždy velký zájem.

About the author

angelo

Leave a Comment