Komerční články

Že se vám toho vejde do dílny příliš málo? Uzpůsobte ji lépe a vybavte tak, aby vám sloužila lépe.

Napsáno angelo

Jste majiteli malé dílny, v níž rádi kutíte něco praktického pro váš dům a zahradu? Nebo jste naopak majiteli velké společnosti, v níž je dílen hned několik a potřebujete, aby v nich bylo přehledně, čistě a aby se v nich také zaměstnanci dobře cítili?

Ve všech případech se vám bude hodit, abyste se seznámili se společností ABStore.cz. Nabízí dílenský nábytek v mnoha jeho podobách, dílenské svěráky, držáky kol, závěsné dílenské panely, profi hliníkové žebříky a schůdky a mnohé jiné.

Díky tomuto vybavení nastane v dílně konečně řád a nebudete trávit x minut či dokonce hodin hledáním potřebného nářadí k tomu, abyste vykonal práci, kterou potřebujete.

Dílenský nábytek může díky kolečkům lehce přemístitelný, může mít uzavíratelné skřínky, šuplíky, zároveň nabídne dostatečně velkou odkládací plochu… Skutečně je jen na vás, jaký model se vám bude nejvíce hodit.

Mějte před dílnou uklizeno

Vstup musí být vždy reprezentativní. Jde-li k vám obchodní partner nebo návštěva, vždy je první dojem důležitý. ABStore.cz přináší i stojany na kola, venkovní odpadkové koše, lavičky a stoly, další venkovní mobiliář, který využívají nejen společnosti, ale i obce a města.

Abyste opravili např. prasklou fasádu u vchodu do dílny, budou se vám hodit profi hliníkové žebříky, které e-shop také nabízí. Zvolit je možné žebříky určené pro opření, nebo modely ve tvaru A, s nimiž se dostanete kdekoli bez potřeby mít opěrnou zeď nebo cokoli jiného. Nabízí dostatečně velkou pracovní plochu, jsou stabilní, mají vysokou nosnost a pořídit můžete jak nižší, tak vysoké typy.

Na spodní části jsou protiskluzové patky, jež brání ujíždění žebříku. Tyto se dají v případě potřeby měnit.

Až do konce září můžete u ABStore.cz nakupovat a mít dopravu po celé ČR zdarma, zároveň je možné platit na fakturu, pokud jste státní organizace nebo firma. Objednávky či poptávky je možné provádět telefonicky a v případě, že budete poptávat větší množství zboží, společnost vám ráda zdarma vytvoří zajímavou nabídku.

Navštivte e-shop ABStore.cz a získejte výborného partnera, ke kterému se budete vracet i v budoucnosti.

About the author

angelo

Leave a Comment