Komerční články

Spoustu legrace s dětskými koberci od Vopi

Napsáno angelo

Máte doma školčátko a ráda byste mu vybavila dětský pokoj? Kromě tradičního výběru dětského nábytku na Vás pravděpodobně čeká také rozhodnutí, jaký zvolit typ podlahy. Zda vybrat linoleum nebo se rozhodnout pro kusové koberce. Všechny typy podlah sebou obnáší výhody i nevýhody, avšak málokterá pokrývka podlahy nabídne Vašemu dítěti takové možnosti ke hraní jako koberec.

Rodiče obdivují u dětských koberců zejména jejich měkkost. Koberec však umí ztlumit také hluk a vylepšit akustické vlastnosti v dětském pokoji. Velmi často jsou koberce oblíbené také kvůli jejich nízké ceně. Dětský koberec od společnosti Vopi můžete pořídit za příjemnou cenu 209 Kč za rozměry 80×120 cm. Dětské koberce od Vopi nabízí širokou paletu nejrůznějších motivů a barev. Sami se o tom můžete přesvědčit na webových stránkách prodejny Vopi www.vopi.cz/detske-koberce/.

Samozřejmě také materiály jsou různé. Vaše děti si s dětskými koberci od Vopi užijí spoustu zábavy a Vy budete mít jistotu, že se zabaví také bez Vaší pomoci. Velmi oblíbené jsou zejména dětské koberce s motivem infrastruktury Ciiity life, neboť právě tyto koberce umožňují Vašemu synovi prohánět se po koberci s oblíbenými autíčky.  Tento koberec je vyhotoven z klasického smyčkového materiálu.

Maminky ocení také to, že se velmi dobře čistí vlažnou vodou a měkkým kartáčkem s mýdlem nebo pracím práškem. Pro holky jsou jako stvořené dětské koberce s oblíbenými pohádkovými postavičkami. Minnie, Monster High i včlka Mája to je to, po čem touží každá malá princezna.

About the author

angelo

Leave a Comment