Komerční články

Grilujte moderně! S grily Campingaz to rozpálíte snadno, zdravě a hravě.

Napsáno angelo

Zahrádka voní čerstvě posečenou trávou, zahradní nábytek je na svém místě na terase, vy jste se zrovna pohodlně usadili, a přemýšlíte, na co jen jste to letos zapomněli při letních přípravách? Jako správným milovníkům dobrého jídla by vám k pohodovým dnům na čerstvém vzduchu rozhodně neměl chybět zahradní gril. Takový, který vaše kulinářské umění nejen podpoří, ale povznese tak, že návštěvy se k vám za vůní grilovaného masíčka budou zvát samy.

CAMPINGAZ BONESCO QST L - image

Grily na dřevěné uhlí Campingaz – startovní čára pro každého

Pokud s grilováním teprve začínáte, a nejste si úplně jistí, zda vás až tak uchvátí, grily na dřevěné uhlí jsou rozhodně dobrou první volbou, stejně jako v případě grilování spíše svátečního. Ovšem své příznivce mají také mezi milovníky tradicí – přeci jen, grilování na dřevěném uhlí je nejbližší klasickým táborákům. Poctivý a pravý oheň, voňavý kouř i popel – přináší s sebou jistou práci, ale také nenahraditelný zážitek. Grily Campingaz Bonesco ctí tuto tradici, zároveň ji však dokonale snoubí s možnostmi moderní doby a tak jejich grily na dřevěné uhlí v sobě ukrývají technologické vymoženosti. Například díky funkci Quick Start pomocí plynové kartuše zapálíte gril jediným stisknutím tlačítka Piezo a do deseti minut je gril Bonesco QST L připraven na pořádné šťavnaté grilování, pohodlně a s dostatkem prostoru i pro přípravu. Vybírat v této kolekci samozřejmě můžete dle velikostí a také dle doplňků, vybere si tak mladý pár stejně jako početná rodina s dětmi.

Plynové grily Campingaz – čtyři série, nespočet možností a funkcí

CAMPINGAZ 4 SERIES RBS LXS - image

Plynové grily Campingaz jsou přehledně rozděleny do 4 sérií, pro snadnou a rychlou orientaci. V každé se skrývá gril přesně pro vás a vaše grilovací umění. V první sérii si zaručeně oblíbíte cestovní variantu pro výlety i dovolenou Campingaz 1 series Compact EX CV, snadno tak připravíte svůj oblíbený pokrm kdekoli a kdykoli. Nezabere místo v kufru ani zahradním domku, a pokud vás přepadnou chutě na voňavý pokrm jen občas, tento gril dokonale splní svůj účel i na vaší terase či balkónu.

Culinary Modular System –  prostor pro vaše kulinářské schopnosti

CAMPINGAZ 4 SERIES RBS LXS - produkt

Co se asi skrývá pod tímto názvem a z vašeho grilu vykouzlí kuchyni mnoha tváří? Díky této funkci snadno svůj gril přeměníte v pojízdnou pizzerii, asijskou kuchyni či steak house. Culinary Modular System totiž umožňuje vyjmout část litinového roštu a nahradit jej bohatým příslušenství od pánve wok, přes širokou pánev, grilovací stojan na drůbež či pizza kámen. Touto funkcí jsou vybaveny menší grily Campingaz 2 series RBS LXS s novinkou pro rok 2016, kterou je boční hořák pro ohřev či přípravu omáček, ale také grily, které dokáží připravit laskominy až pro 12 osob najednou jako gril Campingaz 3 series Woody LX, který zvládne s přehledem zahradní párty či rodinnou oslavu.

InstaClean – mytí grilu nebylo nikdy snadnější

Příprava na grilování je čekání plné mlsných jazýčků a krásně nám utíká, protože víme, že po přípravě přijde báječné hodování. To co musí nutně následovat, když se všechno dobré jídlo sní však nikoho tak moc nepovznáší. Úklid a drhnutí roštu je snad ta nejméně oblíbená činnost a tak ji často chybně odkládáme. Funkce InstaClean, kterou jsou grily Campingaz vybaveny, z mytí grilu udělá procházku růžovým sadem, která vás přímou cestou dovede k vaší myčce na nádobí. Jak uvádí Mirek Menšík z internetového portálu GIVE.cz: „Za pár sekund vyjímatelné části grilovací vany vyndáte a o zbytek se postará klidně i vaše myčka“. Tento chytrý vynález najdete u grilů od druhé série výše, a u grilu Campingaz 3 series RBS L oceníte i elektronické zapalování, které vám usnadní přípravu, stejně jako výklopný rošt po pozvolnější grilování či ohřev jídla, na kterém se vám bude vařit lépe než ve vaší vlastní kuchyni, a snadno připravíte díky funkci Culinar Modular System i slavnostní zahradní oběd.

RBS technologie – zdraví pro vás i váš gril

RBS neboli Radiant-Burner-System je převratná technologie keramických hořáků, které jsou umístěné na boku grilu a zaručují tak nejen vysoce kvalitní a zdravé grilování bez odkapávání tolik sporného tuku z grilovaných pokrmů a jeho následné přepalování. Navíc jejich chytré umístění zvyšuje životnost grilu, jeho snadnější údržbu a navíc také rovnoměrnější a stálejší udržování teploty uvnitř grilu. Pokud tedy toužíte po maximu po všech stránkách, pak vás jistě nezklame gril

Campingaz 4 series RBS LXS který je nejen více než prostorný – snadno na něm připravíte pohoštění až pro 16 osob – ale také designově promyšlený vzhledem i svou funkčností pracovního prostoru a odkládacích ploch. Jde o nejvyšší gril své třídy a tak je samozřejmostí, že má v malíčku všechny revoluční technologie, které firma Campingaz vtiskla do svých grilů tak, aby vám vaše letní dny zpříjemnila a přinesla vám zpestření léta, rodinných setkání a zaručila, že žádný hladový krk nezůstane nenasycen.

About the author

angelo

1 komentář

  • Plynový gril je skvělá vymoženost, ale stejně si myslím, že klasický rošt nad ohněm nebo přímo žulový kámen je nejlepším řešením.

Leave a Comment