Bydlení Exteriér Komerční články

Zaměření pro stavbu i geometrické plány s kvalitním odborníkem

Napsáno angelo

Když nastane potřeba zápisu do katastru nemovitostí, obvykle jsou zapotřebí patřičné geodetické podklady. Může se jednat o zápis nové stavby, rozdělení pozemku nebo třeba vyznačení věcného břemene. Pro zápisy do katastru nemovitostí je potřeba geometrický plán. A ten vám vyhotoví geodetická kancelář VISIONPLAN-3D, specialista v oboru geodézie.

Společnost VISIONPLAN-3D provádí geodetické činnosti pro veřejnost, tedy soukromé osoby i pro podnikatele jako jsou architekti, projekční kanceláře, stavební firmy, developeři. Mezi geodetické služby firmy VISIONPLAN-3D patří například zaměření pozemku, vytyčení stavby a pozemku, vypracování geometrických plánů, také 3D modelování a dokonce i vytvoření virtuální prohlídky interiéru a exteriéru nemovitosti.

VISIONPLAN-3D používá nejmodernější technologii jako je laserové skenování, 360° panoramatické kamery, přístroje na přesná měření. Na kvalitu a rychlost provedení geodetických služeb společnosti VISIONPLAN-3D se můžete plně spolehnout, má za sebou již stovky realizací a poradí si i s nekonvenční zakázkou. Navštivte webové stránky firmy a využijte možnosti úvodní konzultace zdarma.

About the author

angelo

Leave a Comment