Bydlení Byty

Volný fungláč v Malešickém Háji

Napsáno angelo

Poptávka po bydlení stoupá a nových rezidencí je přitom jako šafránu. Zejména v Praze, kam se ročně stěhuje za prací čím dál víc lidí, jsou byty v novostavbě téměř zázrakem. Sehnat volný „fungláč“ je opravdu kumšt. Sem tam se sice objeví nějaký ten developerský projekt, ale většinou je na periferii, v satelitu nebo tam, kde dávají lišky dobrou noc.

Najít kvalitní developerský projekt je jako hledat jehlu v kupce sena. Ale odvážnému štěstí přeje. Právě teď máte tu čest poznat Malešický Háj, byty na prodej v Praze 10. Jedná se o osobitý rezidenční projekt s pouhými 107 jednotkami, umístěnými v pěti bytových domech.

Bydlení 21. století

K dispozici jsou jednotky s plochou od 31 m2 až po střešní penthousy s plochou přes 139 m2. Každý byt vždy doplňuje předzahrádka, balkon či terasa, ve dvou podzemních podlažích každého objektu jsou umístěny sklepní kóje a garážová stání. Architektonicky je vše rozvrženo, aby se dbalo na maximální soukromí a pohodlí obyvatel.

Stavba je koncipována do posledního detailu. Minimalistická architektura, přírodní materiály, promyšlené funkční dispozice. Prosvětlené prostory a orientace s výhledem na les. Máte čest s prototypem bydlení snů 21. století, které je dostupné všem, nejen horním deseti tisíc. Byty mají kvalitní plastová okna s izolačním trojsklem, velkoformátové obklady, keramiku Villeroy & Boch, dřevěnou dýhovanou podlahu i předokenní žaluzie. Takové jsou devízy bydlení v Malešickém Háji.

Byty dostupné všem

Bydlení v Praze Malešicích se stane domovem, kam se budete rádi vracet. Budete žít v místě, kde se zastavil čas a přitom se nachází jen kousek od centra metropole. V okolí vás čeká neporušená příroda, ale stejně tak budete mít na dosah veškerou občanskou vybavenost. Co víc si přát?

Vybírejte v interaktivní aplikaci, kde si můžete vyhlédnout bytovou jednotku pomocí vizualizace. Jednopokojový byt zde lze pořídit už od 4 milionů korun.

About the author

angelo

Leave a Comment