Bydlení

Úklid zahrady a oken: Jak vám může pomoct technika?

Napsáno angelo

Péče o zahrádku a čištění oken nepřipadá jen na podzimní měsíce. Věnovat byste se jim měli celoročně. Jaké stroje vám mohou ulehčit práci?

Nejen na podzim je dobré pečovat o zahradu a vnější část domu. Jakmile sklidíte listí, přijde období relativního klidu. A poté to začne znovu. Vyroste plevel, na chodníku se začne objevovat špína… Než to stihnete všechno uklidit, vyroste na zahradě další škůdce. Jak to tedy vyřešit? Pomohou stroje a čistící technika.

S vapkou na plevel

Perfektní nástroj pro odstraňování plevele na chodníku jsou vapky. Karcher nabízí široký výběr těchto nástrojů v různých cenových hladinách i výkonnostních provedeních. A vězte, že i poměrně slabé vysokotlaké čističe Karcher dokážou se škůdcem zatočit doslova lusknutím prstu.

Tlak, který vznikne uvnitř přístroje, vystříkne vodu obrovskou rychlostí. Kromě plevele tak dokáže očistit chodník od mechu, zaschlého bláta a dalších nečistot. Dávejte si ale pozor. Vapka může být nejen dobrý sluha, ale také zlý pán. Rozhodně se nesnažte nikoho postříkat vodou. Mohl by si z toho odnést nepříjemné zranění.

Leštění podlahy

Pokud máte chodník nebo část přístupové cesty čistě z betonu, pak by nebylo od věci popřemýšlet o jeho vyleštění. Nejprve očistěte prostor s pomocí vysokotlakého čističe, případně vysavače. Karcher nabízí široký výběr vysavačů, od těch levnějších pro domácí použití až po dražší, profesionální. Sáhněte po některém z nich.

Poté přijdou na řadu leštiče podlah. Karcher výrobky vám dokážou, že i původně špinavá a nevzhledná betonová podlaha může opět zazářit. Stačí ji pečlivě přejet leštičem a užívat si krásného vzhledu venkovní podlahy. Dokud ji zase někdo nezašpiní…

Čistíme okna

Teď už zbývá poslední položka na seznamu – čištění oken. Samozřejmě, můžete vzít stěrku a kus hadru, ale nedosáhnete tak dobrých výsledků. Právě ty nabízí čistič oken Karcher. Vysavač na okna Karcher s bateriovým pohonem vám pak dá do rukou dostatečnou sílu a um k dokonalému mytí.

About the author

angelo

Leave a Comment